Düştüler!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Ünlü sanatçı hayatını kaybetti!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TRAMVAYDA BAŞKAN VAR

TRAMVAYDA BAŞKAN VAR
12.06.2018 / 10:57


Başkan Karaosmanoğlu, tramvay ile yolculuk edip, otogar esnafını ziyaret ederek bereketli işler diledi ve ‘’Kocaeli, bizim sevdamızdır’’ dedi..

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle ve beğenisiyle kullandığı Akçaray ile yolculuk etti. İzmit Otogar esnafıyla da bir araya gelen ve bereketli işler dileyen Karaosmanoğlu, tramvay yolculuğu boyunca yolcularla sohbet ederek hizmetleri nasıl bulduklarını sordu. Hizmetler için teşekkür eden vatandaşlara daha güzelini yapmak için daha çok çalışacaklarını da söyleyen Karaosmanoğlu, “Kocaeli, bizim ortak hayat alanımız, sevdamız, geçmişimiz ve geleceğimizdir. İşte bunun için kentimize her anlamda hizmet ediyoruz. İrade, erdem ve cesaretle halkımızla istiklale ve istikbale yürüyoruz” dedi.

“PROJELERİMİZLE ÜLKEMİZE VE ŞEHRİMİZE DEĞER KATIYORUZ”

Ulaşımpark Genel Müdürü Yasin Özlü’nün de Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik ettiği tramvay aracındaki seyahatte, her yaştan vatandaşlarla yakından ilgilenen Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin ve Akçaray’ın verdiği hizmetler için teşekkürlerini sunan Kocaelilere “Bu hizmetler sizin eserinizdir “diyerek, “Tarih önünde ecdadımızın huzurunda Allah’a and olsun ki davamızı 2023’e, 2053’e, 2071’e taşımak için halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. İşte bunu da hizmetlerimizle ve bizlere her daim destek veren milletimizle birlikte başaracağız. Ülkemiz terörle mücadelesini ülke sınırları dışında verirken bizler de kentimizin gelişim sürecine büyük katkı sunmak için siyasi kadrolarımız başta olmak üzere Büyükşehir Belediyemizin ekipleriyle yoğun biçimde çalışıyoruz. Neredeyse her gün attığımız ve tanıtımını gerçekleştirdiğimiz projelerimizle ülkemize ve şehrimize değer katıyoruz” dedi.


YAZARLAR