DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fatih Devlet Hastanesinden alkışlanacak hizmet

Fatih Devlet Hastanesinden alkışlanacak hizmet
07.06.2018 / 21:03


Gebze Fatih Devlet Hastanesi İşitme Engelli Hastalara Daha İyi Hizmet Vermek İçin İşaret Dili Eğitimi Aldı.

Hastaneye  başvuran işitme engelli hastalarımızla daha rahat iletişim kurmak amacıyla, Eğitim Birimi ve Gebze Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa yürütülen proje ile hastanede görevli 24 personele 9 ay boyunca işaret dili eğitimi verildi.

Gebze Halk Eğitim Merkezi’nde görevli Türk İşaret Dili Eğitmeni Ezgi ÇİÇEK tarafından verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan 24 personele katılım belgeleri, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan NALBANT, Hastane Yönetim Ekibi ve Halk Eğitim Merkezi yetkilileri tarafından verildi.

Sertifika töreni sonunda değerlendirmelerde bulunan Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan NALBANT; “İsteğimiz ve gayemiz işitme engelli vatandaşlarımızın kendilerini ifade etmekte yaşadıkları sorunları ortadan kaldırarak, işaret dili eğitimi bilen personel sayımızı arttırıp hastanemize başvuran işitme engelli hastalarımıza daha nitelikli sağlık hizmeti vermiş olmak diye konuştu. Ayrıca Başhekim NALBANT, vermiş olduğu hizmetler dolayısıyla Türk İşaret Dili Eğitmeni Ezgi ÇİÇEK’E plaket takdim etti. 


Etiketler:
HABERPİ YORUMLAR
aa: 
"iletişim"
fatih devlet hastanesi çalışanlarına hitap ve davranış eğitimide verilmeli. özellikle barkod ve kan alma bölümüne
07.06.2018 / 10:46
YAZARLAR