Düştüler!
Öcalan'ın sözüne uydular!
Ünlü sanatçı hayatını kaybetti!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN KÖŞKER; CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKALIM

BAŞKAN KÖŞKER; CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKALIM
06.06.2018 / 14:36


Gebze Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel iftar sofrası Gaziler Mahalle sakinlerini bir araya getirdi. Binlerce mahalle sakinini aileleri ve komşularıyla birlikte aynı sofra etrafında buluşturan Gebze Belediyesi geleneksel iftar programına; ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye başkan yardımcıları Engin Güzel, Nilay Ayran, Sadık Albayrak, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.

MASALARI TEK TEK DOLAŞTI

İftar programının gerçekleşeceği alanda masaları tek tek gezen Başkan Köşker, mahalle sakinlerinin Ramazan aylarını kutladı. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Köşker, belediyecilik faaliyetleri hakkında bilgi verdi, projeleri anlattı.

BU SOFRA BİRLİK SOFRASI

İftar öncesi kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Allah’a şükürler olsun ki bir kez daha bu güzel ailemizle birlikte iftar açıyoruz. Bugün burada ailemizle birlikte dostluk soframızda, kardeşlik soframızda bir aradayız. Allah’a şükürler olsun. Ramazan ayı bereket ayı, mağfiret ayı, rahmet ayı, sonunda da cehennemden kurtulma ayı. Bir ay süren Ramazan ayının kıymetini iyi bilelim.

CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Allah’a şükürler olsun ki bolluk içerisinde bir ülkede yaşıyoruz. Bunun kıymetini bilelim, şükredelim. Ülkemiz için gece gündüz çalışan ve ülkemizin bu duruma gelmesinde çok büyük emeği olan Cumhurbaşkanımızı da yalnız bırakmayalım. Desteğimiz artırarak sürdürelim” ifadelerini kullandı.

SEMAZEN GÖSTERİMİ

Her yıl olduğu gibi bu yılda iftar programına çocuklar unutulmadı. Çocuklar için özel oyunlar sergilendi, özel hediyeler verildi. Çocuklar özellikle Karagöz ve Hacivat’ın maceralarına çok güldü. Çocuklara özel hazırlanan programda çocuklara pamuk şeker, Osmanlı macunu ve patlamış mısır ikram edildi. İftar programında ayrıca semazen gösterisi de yer aldı.


Etiketler:
YAZARLAR