Galatasaray açıkladı
Bakan'dan EYT açıklaması
FETÖ operasyonu; çok sayıda gözaltı var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKANLAR HABERPİ’DE

BAŞKANLAR HABERPİ’DE
18.05.2018 / 02:44


HABERPİ.COM Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker haberpi.com'a bir ziyareti gerçekleştirerek Cengiz Yücak ve Adalet Bora ile sıcak seçim gündemi üzerine sohbet ettiler..

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan24 Haziran Erken seçimlerinde milletin, hem bölgede hem de dünya sıralamasında Türkiye'nin büyümesi ve gelişmesi için Ak Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "DEVAM" diyerek destek vereceklerine inançlarının tam olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu "Bu desteğin Kocaeli genelinde % 60 civarından olacağınıdan hiç şüphemiz yok" dedi..

Kocaeli milletvekili sayısının 11'den 13'e çıkmasının Gebze bölgesinden milletvekili adayı sayısı artışını da işaret ettiğini belirten Karaosmanoğlu "Nihai kararı Ak Parti Genel Merkezimiz verecektir tabi ki. Ben Gebze'den seçilebilir sırada iki milletvekili adayının olacağını düşünüyorum" dedi..

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise yaptığı seçim değerlendirmesinde "Gebzemizde hem Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip erdoğan'a hem de Ak Partimize ilgi her zaman büyük. 2002'den beri Gebze girilen her seçimde partimize ve liderimize en büyük desteği verdi. Bu seçimlerde de bu desteğin daha da artarak devam ettiği görülecek. Çünkü biz günün her saatinde Gebzeliler ile iç içeyiz ve bu desteği bugünden görüyoruz" dedi..


YAZARLAR