Selahattin Demirtaş hakkında karar verildi
Çevre Bakanı niçin istifa etti?
Ak Parti Gebze toplanıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GEBZELİLER İÇİN ÖYLE BİR SÖZ VERDİ Kİ?

GEBZELİLER İÇİN ÖYLE BİR SÖZ VERDİ Kİ?
01.05.2018 / 14:52


HABERPİ/SİYASET Ak Parti Kocaeli milletvekili aday adayı Sadık Güvenç haberpi.com'u ziyaret ederek milletvekili aday olma gerekçelerini ve neler yapmak istedikleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu..

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlarGebze Belediye Meclis üyeliğinden istifa ederek milletvekiliğine aday adayı olan Sadık Güvenç'in bu ziyaretine Gebze Belediye Meclis üyesi arkadaşları Şamil Yalçın, Ergün Kahraman ve Mollafenari mahallesi muhtarı Davut Kabaca'nın yanısıra bir partili arkadaşları da eşlik ettiler..

Gerek Tavşanlı köyü muhtarlığı gerekse de Gebze Belediye Meclis üyeliği döneminde vatandaşların kendisine çok kolay ulaşabildiğinin altını çizen Sadık Güvenç "işte o insanllarımız beni bu yola teşvik ettiler. Sen bulunduğun her makamda bizim her türlü sorunumuza koşturuyorsun şimdi de vekil ol Ankara'dan  bölgemize hizmet getir" dediler..

"Kendimde bu azmi ve yeteneği görüyorum" diyen Sadık Güvenç "bu durumu başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmaanoğlu ve Gebze Belediye Başkanımız Adnan Köşker başta olmak üzere partili büyüklerime ilettiğimde, bana 'Gebze ve senin için hayırlısı ne ise o olsun' dediler. Sonrası malum, Haydi Bismillah diyerek çıktık yola" dedi..

GEBZELİLER İÇİN ÖYLE BİR SÖZ VERDİ Kİ?

Doğma büyüme Gebzeli olduğu için Gebze'nin her türlü yapısı, dokusu, sorunları ve çözümleri konusunda bilgilere haiz olduğunu dile getiren Sadık Güvenç "Gebze Üniversitesi kurulması önerisi geçmiş dönem milletvekiliiz Mehmet Ali Okur'a naasi oldu. İnşallah TBMM'de Gebze'nin il olması ile ilgili kanun teklifi önerisini vermek de bize nasip olur" dedi..


YAZARLAR