Usta oyuncu yaşamını yitirdi!
Darıca ve Çayırovalılar Dikkat!
Belediye Başkan adayı gözaltına alındı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Medyada yeni bir satış dalgası?

Medyada yeni bir satış dalgası?
18.04.2018 / 16:51


Ciner Grubu'nun, Albayrak Grubu’yla satış için masada olduğu ve bu satışın her an gerçekleşebileceği iddia edildi.

Show TV’nin, Sabah – ATV grubunun da sahibi olan Albayrak Grubu’yla satış için masada olduğu ve bu satışın her an gerçekleşebileceği iddia edildi.

Medyaradar’ın aktardığı iddialara göre; satış içinde Show TV’nin yanı sıra Ciner Grubu’nun medyadaki diğer varlıkları, Habertürk Televizyonu, Habertürk Gazetesi ve Bloomberg TV de bulunuyor.

Bu arada Doğuş Grubu’nun (Star, NTV ve Kral) satış konusu ise kapanmış değil. Doğuş Yayın Grubu, kendi içerisinde önemli değişikliklere imza atıyor ancak bir yandan da Digiturk’ün sahibi olan Katarlı beIN Grubu’nun teklifi hala masada.

Bankalarla anlaşma masasına oturan Ferit Şahenk’in buradaki yeni borç yapılanmasının şekline göre konuyla ilgili kararını vereceği belirtiliyor.

“KOSKOCA AYDIN DOĞAN BİLE…”

Bir diğer satış haberi de, Mehmet Ali Ilıcak’tan geldi. Ilıcak, 2 yıl önce hayata geçirdiği 1 AN TV'yi satılığa çıkardı.

Tercüman'ın patronu Kemal Ilıcak ile halen FETÖ suçlamasıyla cezaevinde yatan Nazlı Ilıcak'ın oğlu olan Mehmet Ali Ilıcak, kanalı satışa çıkarmasının sebebini Medyaradar'a "Koskoca Aydın Doğan bile medyaya veda etti. Biz ondan öncesinde vardık. Artık çok yorulduk. Biz de Ilıcak ailesi olarak 52 yıl sonra medyaya veda ediyoruz" diyerek açıkladı.


YAZARLAR