Soruşturma başlatıldı
Marmara yine sallandı!
Hamza Şayir davet etti
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP’li Kadınlar o mercedesi beğendi

CHP’li Kadınlar o mercedesi beğendi
17.04.2018 / 16:27


CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Bilge Ercan Altıntaş ve parti yöneticileri, CHP Gebze İlçe Başkaı Musa Yılmaz'ın şahsı adına alıp parti hizmetine de sunduğu 06 CHP 79 plakalı mercedes minibüs ile Gebze’nin Tepemanayır Köyü’ne ziyarette bulunurken, basında da sıkça haber olan o meşhur minibüsün önünde fotoğraf çektirip sosyal medyadan paylaşmayı da unutmadılar..  

Ziyarette, CHP Gebze ilçe köylerden sorumlu başkanı yardımcısı Kenan Üner, ilçe yöneticisi Arzu Çakmak Pehlevan, kadın kolları yönetiminden Müzehher Demir, Hale Cınpınar, İsmihan Eroğlu, Serap Öztürk ve Nuray Birinci’de yer aldı.

CHP Kadın Kolları Başkanı Bilge Ercan Altıntaş Tepemanayır köyüne yönelik ziyaretle ilgili olarak şunları ifade etti, “ Tepemanayır köyünde Cuma okuması yapan kadınlarımıza birer tülbent hediye ettik ve kandil simidi ikram ettik, Miraç kandillerini kutladık. Köy kadınları ziyaretimizden ötürü oldukça mutlu oldu ve çok samimi bir şekilde karşılandık. Tepemanayır’da ki kadınların sorunlarını dinledik ve CHP olarak her zaman parti ayrımı olmaksızın yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Köylerimize yönelik ziyaretlerimiz sürecek. Bu hafta içinde Elbizli köyüne olacağız”dedi.


YAZARLAR