Soruşturma başlatıldı
Marmara yine sallandı!
Hamza Şayir davet etti
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İşte Seda Sayan'ın çok bozulduğu o Genel Başkan!

İşte Seda Sayan'ın çok bozulduğu o Genel Başkan!
17.04.2018 / 10:43


Seda Sayan: Kılıçdaroğlu'na çok bozuldum, onu affetmiyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hatay'daki sınır karakoluna giden ünlü isimlerden olan Seda Sayan,Yaşanan bu tartışma sonrası Sabah'tan Tuba Kalçık'a konuştu, Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

Seda Sayan'ın sözleri şöyle:Vatanımızı, canını ortaya koyarak koruyan Mehmetçiğimizi ziyaret ettiğim için çok mutlu oldum. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener.  Meral Akşener'in "İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz" sözünü asla unutmayacağım. İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız? Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider. Kılıçdaroğlu'nun bize yönelik yaptığı açıklama büyük gaftır. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum.

'SELAM VERMEZSEN VERME'

Meral Akşener, bir kadın olarak çok büyük bir hata ve gaf yaptı. Ziyarete giden sanatçılara selam vermeyecekmiş; vermezsen verme. Bizim Akşener'in selamına ihtiyacımız yok. Sizin bize her zaman ihtiyacınız var ama, biz sanatçıyız


Etiketler:
YAZARLAR