Usta oyuncu yaşamını yitirdi!
Darıca ve Çayırovalılar Dikkat!
Belediye Başkan adayı gözaltına alındı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Korkunç! Korkunç! Korkunç!

Korkunç! Korkunç! Korkunç!
16.04.2018 / 10:28


ADALET BORA/haberpi.com- Korkunç bir çelişkiye, korkunç bir mental karmaşıklığına .. Korkunç bir bataklığın yeni gösterimine şahitlik ediyoruz hep birlikte..

Ahh! ne korkunç bir beyin tünelinden geçiyoruz.. Amerika herkesi çıkışı olmayan bir kanala sokmuş üzerine cehennem ateşi dökerken herkesin suskun olması ne dehşet verici.. Sanırsınız ki Amerika kalkıp Esad'ı vurmuş ve Suriye kurtulmuş gibi bir algıyla bu dehşet senaryonun bir parçası olmanın neresinden bakarsanız bakın büyük ortadoğu projesinin son ayağıdır bu saldırı

Doğu Guta'daki vahşette bu senaryonun sinopsisiydi..

Büyük şeytanı ortadoğunun masum ve mazlum halkına yaptıklarını unutmak

Masum ve mazlum müslümanları Esad diktatörüne kurban etmek

Tıpkı Irak'ta yaptıklarını Suriye'de de sahneye koymasına 'Ama Esad bunu hakkediyor' diyerek büyük şeytan ile küçük şeytanların füzelerine kurban edilen mazlumları görmezden gelmek.. Korkunç.. Korkunç..Korkunç!

Amerikanın adaletinden medet ummak.. Amerikanın adaletine sığınmak, Amerika'nın vicdanına teslim olmak! Korkunç.. Korkunç.. Korkunç! 

Bu saldırıyı 'hakedilmiş' görmek ve bunu normalleştirmek korkunç.. korkunç.. korkunç..


Evet, Esad diktatör

Evet, Esad zalim

Evet Esad gitmeli ama hiç bir Esad ABD kadar zalim, ABD kadar vahşete susamış, ABD ve küçüğü İsrail'den daha korkunç bir plan yapmış olamaz müslümanlar için!

Siz hangi duygu ve hangi inançla ABD'nin adaletine sığınıyorsunuz bilmiyorum ama daha dün kadar kısa bir geçmişte Ebu Garib'te Iraklıları çırılçıplak soyup, başlarına çuval boyunlarına ip geçirip, postalıyla kafasına basıp elinde sigarasıyla sırıtan conileri unutmuşsanız söylenecek söz, edilecek nasihat, haykıracak kelime ve çığlığa dönüşecek nida kalmamıştır artık..

Bu durum; Küçük şeytanı taşlarken büyük şeytanın değirmenine su taşımanın yolu müslüman coğrafyanın gözyaşlarından oluşan deryada kayık yürütmekten başka birşey değildir

Kim ki bu gerçeği çarpıtıp başka bir şekle sokup üzerine hakedilmiş saldırı sosuyla sunuyor ve karşılığında da destek ve takdir topluyorsa  bilin ki ortadoğunun ve mazlumların gözyaşları gün gelecek hepimizi birden boğacak.. Iraktaki vahşeti tez unutanlar ve Suriye saldırısına çanak tutup ABD'nin adaletinden medet umanlar  unutmayın ki, Suriye 'den sonra bir gece ansızın sıra bize gelecektir..

ABD ve İsrail emin adımlarla ve kendini alkışlata alkışlata geliyor.. Haberiniz olsun!


Etiketler:
YAZARLAR