Soruşturma başlatıldı
Marmara yine sallandı!
Hamza Şayir davet etti
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İşte Trabzonspor'un yeni başkanı

İşte Trabzonspor'un yeni başkanı
09.04.2018 / 18:18


HABERPİ.COM- Trabzonspor Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu sona erdi.  Başkanlık için Ahmet Ağaoğlu ve Metin Kaya yarıştı. Ahmet Ağaoğlu 1329 oy alarak bordo-mavili kulübün yeni başkanı oldu. Diğer aday Metin Kaya'nın 211 oy, bağımsız yönetim kurulu adayı Levent Sekban'ın ise 19 oy aldı.

Trabzonspor resmi internet sitesi yeni başkanın açıklamalarına yer verdi

Açıklama sonrası konuşan Ahmet Ağaoğlu şunları söyledi:

"Görevi devraldığımız Muharrem Usta ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yarıştığımız Metin Kaya ve Levent Sekban beyefendiye de teşekkür ediyorum. Trabzonspor için var gücümüzle çalışırken onların desteğini de arkamızda göreceğimize inanıyorum.

Tüm gün dinlediğimiz 50. yıl marşındaki gibi güzel günler önümüzde. Bu güzel günleri inşallah hep birlikte, birlik beraberlik içerisinde göreceğiz. Biz biriz, biz Trabzonspor'uz, bu şehre tutkunuz. Bordo-Maviye vurgunuz, Trabzonspor'a sevdalıyız. İşimiz hiç kolay değil, biliyorum ama sizlerle birlikte aşamayacağımız engel, yapamayacağımız hiçbir şey yok. Umudumuzun bittiği yerde hırsımız bitmeyecek. İnşallah Trabzonsporumuzu hep birlikte el ele, omuz omuza, görmek istediğimiz yerin en üstüne götüreceğiz" dedi


Etiketler:
YAZARLAR