Kılıçdaroğlu; İYİ Parti ve Saadet'in başarısı...
Doktor Semih Dinç yaşamını yitirdi!
Kötü haber. Zam geldi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İşte Gebze'nin en sevilen doktorları

İşte Gebze'nin en sevilen doktorları
15.03.2018 / 18:53


ADALET BORA/ haberpi.com- 14 Mart Tıp Bayramı daha çok  sağlık çalışanlara yönelik şiddet ve elbetteki bitmeyen ve hiç bitmeyecek olan sorunlarının dile getirildiği gün olsa da, yine de  hayatın tam ortasında hepimizin halk deyimiyle başı-dişi ağırdığında muhtaç olduğumuz doktorlar ve bir bütün olarak  sağlık çalışanları için önemli ve anlamlı bir gündür..

. Bizde bu anlamlı günde bizlere hem şifa hem de güzel yarınlara dair umut veren Gebzelilerin ve hepimizin yakından tanıdığı ve hayatımızda iyi ki varlar dediğimiz  hem hekimlikleri ve hem de gösterdikleri insani değerlerle gönüllerde taht kuran isimleri sizinle paylaşarak  bu anlamlı günü kutluyoruz

İŞTE GEBZE'NİN EN SEVİLEN DOKTORLARI 

Dr. Lütfi Çetinkaya: Gebze Yüzyıl Hastanesinin yıllardır başhekimliğini yürüten Çetinkaya, sadece bir hekim değil aynı zamanda gerçek bir dosttur. Gebze'nin tüm kesimleri tarafından sevilen bir hekimdir.. Güleryüzü, dostluğu, yardımseverliği ve hekimliğiyle farkındalık oluşturan güzel insanlardan biridir..Eğer halen tanışmamışsanız büyük bir eksiktesiniz..Gidin, tanışın ve sohbeti şeker olan bir çayını mutlaka için..

Diş hekimi Edip Karaoğlan: Gebzenin en önemli diş hekimlerinin başında geliyor.  Mesleğindeki büyük başarısının yanısıra insanlığı ve abiliğiyle de tüm hastalarının en sevdiği diş hekimi. Çevresine ve sosyal sorunlara olan duyarlılığı ve hekimlik deneyimlerini cömertçe genç hekimlere aktarması  onun başarılı hekimliğini taçlandırıyor..

UZM.DR. YILDIZ KOCA: Yüzyıl hastanesinde görev yapan Dahiliye Uzmanı Yıldız Koca, başarılı teşhislerinin yanısıra hasta ve hasta yakınlarıyla kurduğu potizif iletişim ve her daim güler yüzüyle kocaman bir teşekkürü hakkeden bir doktor. 

Opr. Dr. Efdal Gümülü: Gebze bölgesinin en sevilen göz hastalıkları uzmanı.  Gümülü, alanındaki büyük başarısının yanısıra sanatçı kimliğiyle de öne çıkan bir isim. Aynı zamanda ressam da olan Gömülü gerçek bir entellektüel ve dostluğuyla hekimliğini bütünleştirmiş bir isim

Doç. Dr. Mustafa Güneş: Gebze Farabinin yeni Başhekimi olan Güneş, kısa zamanda hasta ve hasta yakınlarının gönlünde taht kurdu. Özellikle hasta yakınlarıyla düzenlediği toplantılarla farkını ortaya koydu. Kapısını hasta ve hasta yakınlarına açan Güneş, bu tavrıyla en çok takdir edilen isim oldu

Dr. Mustafa Anaç: Gebze'nin en tanıdık ve sevilen doktorlarından. Gebze Fatih Devlet Hastanesinde görev yapıyor, Dr, Anaç, Sadece hekimlik yapmıyor, toplumun her kesimiyle ve derdiyle yakından ilgileniyor. Dr. Anaç başarılı bir hekim olmanın yanısıra toplumsal duyarlılığıyla da bir adım öne çıkan bir isim..

Bu güzel insanların nezdinde tüm hekimlerimiz ve sağlık çalışanların 14 Mart tıp bayramını kutluyorum.. İyi ki varsınız! 


Etiketler:
YAZARLAR