Usta oyuncu yaşamını yitirdi!
Darıca ve Çayırovalılar Dikkat!
Belediye Başkan adayı gözaltına alındı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İLHAN BAYRAM’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Mİ?

İLHAN BAYRAM’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Mİ?
15.03.2018 / 08:25


HABERPİ.COM Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan personelle bir araya geldikten sonra bina önünde gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimi ile adeta bir gövde gösterisi yaptı..

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı personeliyle bir araya gelen Genel Sekreter Bayram "Şehircilik anlamında Büyükşehir Belediyesi olarak canla başla çalışıyoruz” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan personelle bir araya geldi. Genel Sekreter Bayram’ın yanı sıra toplantıda Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler, şube müdürleri ve çalışanlar katıldı. Haftanın bir günü farklı daire başkanlıklarının çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Sekreter İlhan Bayram, son toplantısını, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nda yaptı.

HİZMETLERİNİZ KENTİN GELECEĞİNİ ETKİLİYOR

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı personelinin yaptığı işlerin önemine değinen Genel Sekreter İlhan Bayram, “Kaleminizle çizdiğiniz her bir çizginin bu kentin geleceğini doğrudan etkiliyor. Bu nedenle yaptığınız iş çok önemli. Kocaeli fiziki anlamda zor bir şehir. Bu nedenle de zor projeler çiziliyor. Şehrimize sürekli alt yapıda da, üst yapıda da bir şeyler katmaya çalışıyoruz. Fiziki anlamda şehircilik anlamında yapılması gereken ne varsa ekiplerimiz buna göre çalışmalar yapıyor” dedi.


YAZARLAR