Mecliste kabul edildi...
64.348 kişi başvurdu
CHP'de İzmir için sürpriz aday!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ve işte Ceyhan'ın Gebze sorumluları

Ve işte Ceyhan'ın Gebze sorumluları
15.03.2018 / 21:58


HABERPİ/SİYASET Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan dün akşam kurmay kadrosu ile birlikte Ak Parti Gebze ilçe teşkilatının olağan haftalık toplantısına katıldı..

Gebze'deki toplantıya il başkan yardımcıları Av. Abdullah Eryarsoy ve Gebze'den sorumlu yöneticileri ile gelen Başkan Ceyhan Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetim kurulu üyelerine "maşallah göreve geldikten sonra çok kısa bir süre içinde Gebze ilçe teşkilatını toparlayarak eski gücüne kavuşturdunuz. Biz sizlerin çalışmalarınızdan çok memnunuz" dedi.

İRFAN AYAR SORUNLARI AKTARDI CEYHAN NOT ALDI

Başkan İrfan Ayar, Şemsettin Ceyhan'a Gebze'nin başta Gebze Fatih Devlet Hastanesinin tamamlanması, GOSB ve Balküpü kavşaklarındaki trafik tıkanıklığı ve Yavuz Selim ile Hürriyet mahallerinin tapu sorunu olmak üzere acil çözüm bekleyen sorunlarını aktardı..

Başkan Ceyhan bu sorunların tamamına vakıf olduklarını ve çözüm noktasında hastane müteahhidi ile görüşme yapılarak bitim çalışmalarının hızlandırıldığını, GOSB bölgesindeki trafik sorunu için Gebze'yi otobana bağlayacak olan 6 adet köprünün proje çalışmasının tamamlandığını ve ihale aşamasına geçildiğini dile getirdi..

Yavuz Selim ile Hürriyet mahallerinin tapu sorunu için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in geçtiğimiz gün mahalle halkı ile bir toplantı gerçekleştirdiğini ve o toplantıda Başkan Karaosmanoğlu'nun mahalle halkına "sizleri üzecek ve mağdur edecek bir kararda bizim imzamız olmaz" dediğine vurgu yaparak "sanıyorum kısa sürede o iki mahallemizdeki bu sorunuda çözüme kavuştırmuş olacağız" dedi..

İŞTE AKP PARTİ KOCAELİ'NİN GEBZE SORUMLULARI

Ak Parti Kocaeli İl Teşkilatının Gebze sorumuluları ise şu simlerden oluştu;

Gebze'den sorumlu il başkan yardımcısı: Adnan Turan

Gebze Koordinatörü; Ayhan Naci Yılmaz

Gebze İletişim Sorumluları: Fazlı Korkmaz ve Osman Çakır


YAZARLAR