Instagram'dan Şok Karar!
Türkiye ve Yunanistan arasında sıcak gelişme
FETÖ operasyonu; Yüzlerce gözaltı var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti Kocaeli İl Yönetimine girebilecek Gebzeli isimler

AK Parti Kocaeli İl Yönetimine girebilecek Gebzeli isimler
08.02.2018 / 10:17


HABERPİ/SİYASET AK Parti Kocaeli İl Kongresinin 25 Şubat 2018 tarihinde Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda yapılacağı duyuruldu..

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yaptığı açıklamada kongreye Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılacağını belirtti.

Ak Parti Kocaeli il yönetim kuruluna girecek olan 50 kişinin ismi merak edilirken, ilçe kongresini gerçekleştiremediği için Ak Parti Gebze ilçe teşkilatından kongrede oy kullanacak delegelerin olmaması da can sıkıcı bir durum olarak değerlendiriliyor..

Öte taraftan Gebze ilçe teşkilatından, Ak Parti Kocaeli il yönetim kuruluna girecek isimler arasında mevcut il yönetim kurulu üyesi Hüseyin Kurt, eski il başkan yardımcısı Yekta Türker, Gebze eski ilçe başkanı Hasan Soba, Gebze eski ilçe başkan yardımcıları Köksal tatoğluMustafa Yıldıztekin, Ramazan Özkürkçü ve Recep Kaya veya kardeşi Av. Harun Kaya ile Gebze eski ilçe Gençlik kolu başkanı Ertan Kara isimleri konuşulurken bir bayan üyenin de kesin olarak listeye girebileceği dile getiriliyor..

İRFAN AYAR LİSTE HAZIRLIYOR

Öte taraftan il kongresinde 
Ak Parti Kocaeli il yönetim kuruluna Gebze'den en az 6 isim sokmayı planlayan Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar'ın, Gebze ilçe yönetim kurulu ile birlikte liste hazırladığı ve o listede Gebze'de teşkilat içinde ve tabanda ağırlığı olan isimlerden mevcut il yönetim kurulu üyesi Hüseyin Kurt, eski il başkan yardımcısı Yekta Türker, Gebze eski ilçe başkanı Hasan Soba ve Gebze eski ilçe başkan yardımcısı Mustafa Yıldıztekin'in yer aldığı konuşuluyor..


HABERPİ YORUMLAR
MESUT VATAN: 
"YANLIŞ DÜŞÜNCE"
Neden Yılmaz bayram ismi yok anlamış değilim bu siyasetde dürüst insanlar neden görev verilmez onuda anlamış değilim eski ilçe başkanı değilmi yılmaz bayram niye ismi geçmiyor
06.02.2018 / 21:06
YAZARLAR