Belediye Başkanı istifa etti
Gazeteci Nuray Mert'e hapis cezası
Kılıçdaroğlu Gebze'de
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ KOCAELİ’DE ŞIKLIK GÖZ KAMAŞTIRDI

AK PARTİ KOCAELİ’DE ŞIKLIK GÖZ KAMAŞTIRDI
14.01.2018 / 18:59


HABERPİ/SİYASET Ak Parti Kocaeli il Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi dün İzmit Hasan Gemici Spor Salonunda gerçekleştirildi. Ak Partili bayan üyelerin kıyafetlerindeki günün modasını yansıtan renk uyumu ile gelen şıklık da adeta göz kamaştırdı..

Mevcut il Kadın Kolu Başkanı Serpil Önder Yılmaz'ın tek başkan adaylığında gerçekleştirilen Kongrede 50 kişilik yeni yönetim kuruluda belirlendi..

Ak Parti Kocaeli İl Kadın kolları üyesi kadınlar için çok önemli olan bu kongreye tüm ilçelerden çok sayıda katılım olurken, katılımcı bayanların giyimlerine özen göstermeleri ve renk uyumu konusunda itinalı olmaları da dikkatlerden kaçmadı..

Tabi ki bu renk uyumu da şıkığı beraberinde getirdi.

Ak Parti Kocaeli milletvekli ve TBMM KEFEK Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu'nun yanısıra Gebze Belediye Başkan yardımcısı Nilay Ayran'ın sosyal medyadan paylaştığı Ak Parti Kocaeli eski milletvekili ve bir önceki dönem Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, Gebze Belediye Meclis üyesi Tuba Şensoy, Pınar Atabay ve Binnur Büyükdurmuş'un yer aldığı fotoğraf karesindeki renk uyumu ile gelen şıklık da dikkatlerden kaçmadı..


YAZARLAR