MHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı çekildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kırmızı çizgimiz
Ak Parti rekor kırdı!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Karaosmanoğlu; ihtiyacım yok, zaten partim iktidarda

Karaosmanoğlu; ihtiyacım yok, zaten partim iktidarda
10.01.2018 / 21:20


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kocaeli'deki diriliş kampının Ak Partinin gençlerinin kullandığı ve kampta silahlı eğitim verdiği iddialarına evap verdi..

Karaosmanoğlu; “Her türlü fikirden ailenin çocuğu kampa gelip dinleniyor. Burası kimsenin değil. AK Parti’nin de böyle bir şeye ihtiyacı yok. Karaosmanoğlu ve ekibinin böyle bir ihtiyacı yok. Zaten benim partim iktidarda. Ben Kocaeli’nin belediye başkanıyım. Çocuklarımıza gençlerimize zarar verecek bir şey yapar mıyım? Silahlı eğitimi polis ve jandarmamız veriyor. Bunlar dışında eğitim verenlere terörist denir.

Burayı tanımayanların karanlık düşüncesi. Bilmiyorlarsa gelip baksınlar. Algı yönetimi yapılmak isteniyor. Aksine burası yetmiyor daha fazla kamp alanı yapın demeleri gerekiyor. Gençlerimiz buralarda yürüyüş yapıyor. Ateş yakıp etrafında eğleniyor. Macera parkurunda eğleniyor, spor faaliyetlerine katılıyor. Çevre ile ilgili etkinlikler yapıyor. Beyni ve bedeni dinleniyor. Otellerde binlerce kişi ile kalacaklarına burada doğayla baş başa üç gün geçiriyorlar”” dedi


Etiketler:
YAZARLAR