İşte Cumhurbaşkanına hakaret suçlusu sayısı
MHP 152 belediye başkan adayını daha açıkladı
Binali Yıldırım'dan sürpriz davet
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EKİP GEBZE’DE Kestane kebap

EKİP GEBZE’DE Kestane kebap
10.01.2018 / 20:54


HABERPİ/SİYASET  Türk siyasetinin olmazsa olmazı ve belkide siyaseti canlı tutan en keyifli yanı parti içlerindeki "siyasi ekip"ler ve bunların birbirlerine karşı siyasi atraksiyonlarıdır. Kongreler ve yerel ile genel seçim adaylıklarında ise bu atraksiyonlar doruk noktasına yükselir. Golü atam galibiyetin keyfini sürerken, gol yiyen ise bir daha ki maça bilenir.

Tabi ki partiye ve ideolojiye zarar vermemek koşulu ile parti Genel Merkezleri de göz yumar bu ekiplere ve çalışmalarına..

Ak Parti Gebze bölgesinin en diri ekiplerinden birisi de Ak Parti Kocaeli eski milletvekili ve Ankara il koordinatörü Mehmet Ali Okur'a yakınlıkları ile bilinen Gebze eski ilçe başkanı Hasan Soba, Çayırova eski ilçe başkanı Zafer Kılıç ve Gebze eski ilçe başkan yardımcısı Nuri Kaya'nın da içinde oldfuğu ekiptir.

Ekip dün akşam Gebze'de bir mekanda bir araya geldiler ve kestane kebabı ile çaylar eşliğinde gecein ilerleyen saatine kadar bol bol sohbet ettiler..

Ekibin kestane kebabı ziyafetine Ak Parti Gebze ilçe yönetim kurulu üyeleri Emrullah Bilgin, İlhan Tuğrul ve Murat Yelek gibi isimler de katılım sağladılar..


YAZARLAR