İşte Cumhurbaşkanına hakaret suçlusu sayısı
MHP 152 belediye başkan adayını daha açıkladı
Binali Yıldırım'dan sürpriz davet
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Cengiz Yücak'a taziye ziyaretleri

Cengiz Yücak'a taziye ziyaretleri
23.12.2017 / 15:33


HABERPİ.COM  Pazartesi günü sevgili kardeşi Hamiyet Yücak Atan'ı kaybeden Haberpi Yayın Koordinatörümüz Cengiz Yücak'a taziye ziyaretleri devam ediyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekanAk Parti Gebze ilçe başkanı İrfan Ayar, İlçe Yönetim kurulu üyesi Serkan Özgenç, Dilovası Belediyesi eski başkanı Halit Yaşar, Gebze Belediye Meclis üyesi Sadık Güvenç, Gebzespor Başkanı Yusuf Öztürk, Gebze Esnaflar Derneği Başkanı Nurullah Sular, Ak Parti Gebze'nin önde gelen isimlerinden eski ilçe başkanı Yılmaz Bayram, eski ilçe yöneticilerinden Yalçın Coştur ve Tayyip Çağlayan, Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Av. Resul Tat, CHP Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Abdullah Yılmazel, CHP Gebze ilçe başkan aday adayı Musa Haydaroğlu, CHP eski Kocaeli il genel meclis üyesi Talat Osmanoğulları, Kaya Bilgin ve Mehmet Ali Kızıldağ Cengiz Yücak'a bir taziye ziyareti gerçekleştirerek acısını paylaştılar.. 

Kızkardeşinin 7.gün okutması için Karamürsel'e gidecek olan Cengiz Yücak 25 Aralık Pazartesi günü Gebze'ye dönecek..Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan


YAZARLAR