FENER ŞOKTA
Komedyen başkan
Doğu Perinçek, Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KÖTÜ HABERİ SAHNEDE ALDI

KÖTÜ HABERİ SAHNEDE ALDI
13.12.2017 / 05:15


Atv’de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin başrol oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar, dün evinde vahşice katledilerek öldürülen dizi yönetmeni Kemal Uzun’un vefat haberini sahnedeyken aldı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilerinin düzenlediği Mozaik Söyleşileri etkinliğinde öğrencilerle buluştu Kantarcılar, Kemal Uzun’un öldürüldüğü haberini sahnedeyken aldı.

‘SÖYLEŞİYİ YARIDA BIRAKTI’

Ünlü oyuncunun başrolünde yer aldığı ‘Kanatsız Kuşlar’ dizisini de yöneten Kemal Uzun’un vefat haberini alan Kantarcılar sahnede göz yaşlarına hakim olmadı ve söyleşiyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.

‘ALKIŞLARINIZ ONA ARMAĞAN OLSUN’

Önceki gün partneri Melis Tüzüngüç ile sete giderken trafik kazası geçirdiği halde öğrencilerin davetini kırmayıp Trabzon’a giden Ümit Kantarcılar, vefat eden usta yönetmen için; “Az evvel babamızı, hocamızı kaybettiğimizin haberini aldım. Çok güzel bir insandı. Şimdi onsuz ne yapacağımı düşünüyorum. Alkışlarınız, ona armağan olsun. Mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlemlenen ve ğrencilere katılımı için teşekkür eden Kantarcılar, ilk uçak ile İstanbul’a dönerek Adli Tıp Kurumu’na gitti.


YAZARLAR