MHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı çekildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kırmızı çizgimiz
Ak Parti rekor kırdı!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇAYIROVA’NIN BİR EKSİĞİ DAHA GİDERİLDİ

ÇAYIROVA’NIN BİR EKSİĞİ DAHA GİDERİLDİ
08.12.2017 / 22:53


HABERPİ.COM  Çayırova Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi spor salonu inşası tamamlandı. Çayırovalı öğrencilerin ihtiyacaını karşılayacak olan tam donanımlı spor salonu dün gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı..

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi işbirliği ile yapımı gerçekleştirilen Çayırova Şehit Er Mücahit Okur İmam Hatip Lisesi Spor Salonunun tanıtım toplantısına  Şehit Er Mücahit Okur’un babası İbrahim Okur, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve çok sayıda kişi katıldı.

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Vali Hüseyin Aksoy'un yaptığı konuşmalar ile Çayırova Şehit Er Mücahit Okur İmam Hatip Lisesi Spor Salonunun hayırlı olması temennisinde bulundular...


YAZARLAR