Ak partide yerel seçim toplantısı
Deprem!
CIA Başkanı Türkiye'de
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Karamollaoğlu'ndan Hükümete İsrail çağrısı; Anlaşmayı yırt at

Karamollaoğlu'ndan  Hükümete İsrail çağrısı; Anlaşmayı yırt at
07.12.2017 / 17:44


HABERPİ.COM- Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'dan Kudüs açıklaması geldi. Mollaoğlu;Hükümet ilk iş olarak  İsrail ile yaptığı Mavi Marmara anlaşmasını yırtıp çöpe atmalıdır..'dedi

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Karamollaoğlu'nun açıklaması şöyle; ABD Başkanı Trump, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımaya yönelik girişimde bulunacağını ifade etmiş.Şüphesiz ki Trump çılgın ve tutarsız bir lider. Ancak Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesi atacağı en çılgın adım olur.

Böyle bir kararın ardından yaşanacak olayların hesabını ne tarih önünde ne de insanlık vicdanında veremez.Ne yazık ki, Müslümanların birbirine düşmüş halinden en çok yararlanan ülke İsrail.

.Kimsenin şüphesi olmasın! Kudüs bizim onurumuzdur, namusumuzdur, izzetimizdir. Kudüs bir İslam şehridir ve böyle kalmaya devam edecektir.İslam İşbirliği Teşkilatı Dönem Başkanı olarak Türkiye'nin bu noktada atacağı, adımların arkasında olacağız.Ancak laf değil, icraat istiyoruz.

Mavi Marmara anlaşmasında, Türkiye Kudüs'ü zımnen İsrail'in başkenti olarak tanımıştır.Bu itibarla bu adıma karşılık Hükümet ilk iş olarak bu anlaşmayı yırtıp çöpe atmalıdır.'dedi 


Etiketler:
YAZARLAR