Belediye Başkanı istifa etti
Gazeteci Nuray Mert'e hapis cezası
Kılıçdaroğlu Gebze'de
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hasan Ayaz'dan Ergüney'e ziyaret

Hasan Ayaz'dan Ergüney'e ziyaret
07.12.2017 / 11:41


AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetimi İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Şenol Ergüney’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yöneticiler de hazır bulundu.

SAĞLIKTA Kİ DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

Başkan Ayaz, ziyarette yaptığı açıklamada, “Son 15 yılda Türkiye’de inanılmaz değişimler oldu. Hastaneler vatandaşa birinci sınıf hizmetinin verildiği yerler haline geldi. AK Parti hükümeti ile sağlık alanında ki dönüşüm hızla devam ediyor. Kentimizde de sağlık alanında önemli gelişmeler yaşandı. Yeni yapılanmada Sağlık Müdürlüğü, şehirde ki sağlıkla ilgili bütün konuların yönetildiği yer yer oldu. Şenol Beyin bu görevi de başarılı şekilde yürüteceğinden hiç şüphemiz yok. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

‘ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR

İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Şenol Ergüney de ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Ziyaretleriyle bizlere moral ve destek veren başkanımıza, ekibine teşekkür ediyorum. Kocaeli gerçekten çalışması çok zevkli bir yer. Burada çok huzurlu bir ortam var. Bizler de en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Sizlere de yeni yönetiminizle birlikte çalışmalarınız da başarılar diliyorum” dedi. 


Etiketler:
YAZARLAR