TSK'dan operasyon
Afrin'den acı haber!
Kocaeli eski milletvekili hayatını kaybetti
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dilovalı sanayicilerden Kulübe destek yağıyor

Dilovalı sanayicilerden Kulübe destek yağıyor
13.11.2017 / 19:11


HABERPİ/SPOR  Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç ve Başkan yardımcısı Enver Yıldırım'ın bölgedeki sanayicilerden kulübe maddi yardım desteği alma çalışmaları devam ediyor..

Recep Laç ve Enver Yıldırım Dilovası Spor kulubüne yaptığı desteklerinden dolayı, Dilovası'nda kurulu bulunan ULUSAL BETON A.Ş firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Öztürk'e plaket ve forma takdim ederek maddi katkılarından dolayı teşekkür ettiler..

ÖZTÜRK: ’’ GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’

Genç yaşta işinde başarıyı yakalamış bir isim olan Niyazi Öztürk, yaşadıkları ve kazandıkları bölgeye desteği zorunluluk gördüklerini belirterek,’’ Dilovası İlçemizin sportif alandaki başarısını önemsiyoruz ve Dilovası’nın bir firması olarak, gençlerimizin spor yaptığı bir kulübe maddi desteği vermekten asla kaçmayız. Dilovası Belediyespor başkanı Recep Laç ve yönetimine, özellikle de dostumuz Enver Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Bize böylesi bir jest yaptılar. Ancak bizim için asıl ödül, sezon sonunda takımımızın Kocaeli şampiyonluk kupasını Dilovası’na getirmesi olacaktır’’ dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise ve sakalBaşkan Recep Laç ve Enver Yıldırım daha sonra TÜRK YTONG fabrikasına geçerek yine Dilovası spor kulubüne yaptığı desteklerinden dolayı Genel Müdür yardımcısı Murat Sümer'e plaket ve forma taktim ederek katkılarından dolayı minnetarlıklarını dile getirdiler..


YAZARLAR