Bakan Pekcan; dövize bağımlılık azalacak'
Bakanlıktan  taahhütlü abonelik reklamları uyarısı
Kılıçdaroğlu'ndan flaş açıklama
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kocaeli'de anlamlı buluşma

Kocaeli'de anlamlı buluşma
03.11.2017 / 10:57


HABERPİ.COM Kocaeli'de ki yardımseverlerin Facebook'da buluşması ile kurulan "Yetiş-Tik Sosyal Yardımlaşma Derneği" grubu kısa sürede harekete geçirerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyorlar.

"Kış geliyor... Bizler montlarımızla bile üşüyoruz. Oysa halen havaların soğumasıyla okula terlikle ve montsuz giden çocuklarımız var. Bu kış Montsuz botsuz çocuk kalmasın istiyoruz, her çocuğumuza bir kışlık mont bir bot almayı hedefliyoruz. Allahın izni ile bu hayra ortak olmak isteyen kardeşlerimiz bizimle irtibata geçebilirler.." diyen  "Yetiş-Tik Sosyal Yardımlaşma Derneği" dün bir ihtiyaç sahibine aşağıdaki malzemleri yetişdirdi;

"HAYIRSEVER BİR AİLEMİZİN VERDİĞİ YARDIMLA İKİ ADET SOBAMIZI ALDIK VE DİĞER AİLEMIZIN VERDİĞİ ELBİSE MONTLAR VE AYAKKABILARLA BİRLİKTE BU AKSAM İHTIYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZE ULAŞTIRACAĞIZ INŞAALLAH."

Kendilerini işte böyle tanımlıyorlar;

BU GRUBUN AMACI HİÇ BİR RESMİ VE SİYASİ KURUMDAN MADDİ BİR DESTEK ALMADAN KÖRFEZ, YARIMCA, DERİNCE, VE İZMİT CİVARI İÇİNDEKİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ TESPİT EDEREK İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASINI SAĞLAMAKTIR.ELHAMDÜLİLLAH.

6 AY GİBİ KISA BİR SÜREDE 200' E YAKIN AİLEYE VE 5.000 ÜYEYE YAKLAŞTIK.DESTEKLERİNİ VE ARACILIKLARINI ESİRGEMEYEN HAYIRSEVERLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.


YAZARLAR