Dev operasyon: çok sayıda kişi yakalandı
Serbest bırakıldı
TSK'dan son dakika açıklaması
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Muzaffer Bıyık ve ekibinden Karabacak'a ziyaret

Muzaffer Bıyık ve ekibinden Karabacak'a ziyaret
06.10.2017 / 17:22


Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileri, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Başkan Bıyık ve beraberindekiler, Ak Parti iktidarıyla birlikte her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerde de önemli hizmetlere imza atıldığının altını çizerek, Başkan Karabacak’a Darıca’ya kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Bıyık ve ilçe yönetimine teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle işbaşına gelen yeni ilçe yöneticilerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Karabacak, “13 yıldır halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla görev yaptığımız ilçemizde yapılan her başarılı projede teşkilatlarımızın önemli payı vardır. İnanıyorum ki yeni ilçe yönetimimizle birlikte de önemli projelerin altına imza atacağız. Bizler büyük bir aileyiz.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

DARICA YARI MARATONUNA DAVET

Başkan Karabacak ziyaretin ardından ise belediye önünde kurulan kayıt standında İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticilerini, 15 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak olan 6. Uluslararası Darıca Yarı Maratonu’na davet ederek, kayıtlarını yaptı. 


Etiketler:
YAZARLAR