Ak partide yerel seçim toplantısı
Deprem!
CIA Başkanı Türkiye'de
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HABERPİ.COM YİNE ÖNCEDEN BİLDİ

HABERPİ.COM YİNE ÖNCEDEN BİLDİ
05.10.2017 / 10:22


HABERPİ/SİYASET Her seçim ve kongre öncesinde olduğu gibi haberpi.com 15 Ekim 2017 AK Parti Gebze İlçe kongresinde de başkan adayı olacak ismi önceden yazdı..

29.09.2017 tarihinde "AK PARTİ GEBZE İLÇE BAŞKAN ADAYI O MU OLACAK" manşeti ile İrfan Ayar'ın ismini vererek Gebze ilçenin yeni başkan adayı olabileceğini açıklamıştık..

İŞTE O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

15 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Ak Parti Gebze ilçenin yeni başkan adayı bugün Ankara'da Teşkilat başkanı Mustafa Ataş tarafından İrfan Ayar olarak açıklandı..

Geçtiğimiz haftalarda Gebze Güzeller Organize sanayi bölgesi müdürlüğü görevinden istifa eden İrfan Ayar aynı zamanda Ak Parti Kocaeli il yönetim kurulu üyesi. Ve yine İrfan Ayar geçtiğimiz hafta içinde yapılan icra kurulu değişikliğinde de il başkanı Şemsettin Ceyhan tarafından Ak Parti Kocaeli il başkan yardımcılığına getirilmişti..

Ak Parti Kocaeli il yönetiminden Mustafa Kocaman daha önce Hasan Kandaz'ın yerine Kartepe ilçe başkanlığına aday gösterildi ve kongre ile ilçe başkaı oldu. İrfan Ayar'da bugün Gebze ilçe başka adayı olarak atanınca, il yönetiminden ilçe başkanlığına gönderilen ikinci isim olmuş oldu.. 


YAZARLAR