Asgari ücretle ilgili önemli gelişme
CHP harekete geçmiş!
Başsavcılık'tan 'Cemal Kaşıkçı' açıklaması.
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ GEBZE İLÇEDE 2. LİSTE HAZIRLIĞI

AK PARTİ GEBZE İLÇEDE 2. LİSTE HAZIRLIĞI
14.09.2017 / 11:44


HABERPİ/SİYASETKULİSİ 24 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Ak Parti Gebze ilçe kongresinde tek listenin tek başkan adayının kim olacağı siyaset kulislerinin en çok tartışılan ve merak edlen konusu olurken, Ak Parti Genel Merkezinden Gebze ilçe başkan adaylığı için Av. Ufuk Ekinci, Köksal Tatoğlu ve Mustafa Yıldıztekin'in çağrıldığı haberi kulislere bomba gibi düştü.

İlçe Başkan adaylığı için resmi başvurusu olmayan ve hatta parti içi temayül yoklamasına dahi girm

AK PARTİ GEBZE İLÇEDE 2. LİSTE HAZIRLIĞI

Ak Parti Gebze ilçe kongresi için yukardaki gelişmeler son 24 saat içinde olurken, Ak Parti siyaset kulislerini yakından takip eden haberpi.com, Ak Parti Genel Merkezinden Gebze ilçe teşkilatının geneline hitap eden bir ilçe başkan adayının gösterilmemesi halinde, 24 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek kongrede kesinlikle 2. liste çıkarma eğilimi taşıyan çok sayıda Ak Partilinin olduğu bilgisine ulaştı..

Öte taraftan Ak Parti Gebze'nin bazı etkili isimlerinin "biz bu partiye yıllarımızı verdik, şimdi tepeden dayatılan bir adaya ilçeyi teslim etmeyiz" diyerek bir taraftan Ankara'dan gelecek haberi beklerken diğer taraftan da 2. liste hazırlıklarına başladıkları öğrenildi..


YAZARLAR