CHP'de Kurultay imzası sayısı belli oldu
OHAL ile ilgili flaş düzenleme
Türkiye'den o saldırıya sert tepki
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞEVKİ DEMİRCİ SAĞLAMCI

ŞEVKİ DEMİRCİ SAĞLAMCI
13.08.2017 / 09:25


HABERPİ.COM Her konuda işi sağlama alması ile bilinen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci sağlık konusunda da işi sağlama almak için Çayırova Belediyesi ve Kızılay İşbirliğiyle "Kan Bağış Kampanyası" düzenletti ve ilk olarak da kendisi giderek kan verdi..

11 Ağustos 2017 Cuma günü saat 10.00 – 17.00 arasında Çayırova Belediyesi’nin Kültür Salonu Fuaye Alanı’nda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına katılan Başkan Demirci, duyarlılık gösterip vatandaşlık görevini yerine getirerek kampanyaya katılan tüm vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Başkan Demirci her 3 ayda bir kendisinin de kan verdiğini, hem kan stokuna katkı sağladığını hem de bu yolla zinde ve sağlıklı kaldığını ifade etti. Bu ve benzeri sosyal sorumluluk projelerinde hep önde yer almaya gayret gösterdiklerini, Kızılay Şubesinin de bu anlamda kan bağışı kampanyası ile Çayırova Belediyesinin en önemli proje paylaşlarından birisi olduğunu ifade etti. Periyodik olarak yıl boyunca düzenledikleri bu ortak kan bağışı kampanyasını önümüzdeki zaman diliminde de tekrarlayacaklarını dile getirdi.


YAZARLAR