5 bakanlıkta bakan yardımcıları belli oldu
O ülke ile krizimiz sona erdi
CHP'li vekile kötü haber
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ GEBZE BÖLGESİ % 50’YE DÜŞTÜ!

AK PARTİ GEBZE BÖLGESİ % 50’YE DÜŞTÜ!
13.08.2017 / 09:24


HABERPİ/SİYASET Her yerel ve genel seçimlerinin yanısıra il ve ilçe kongrelerinde Gebze bölgesi siyasetçilerinin ve siyaset takipçilerinin "neler oluyor" diye merak ederek ilk göz attıkları yer olmuştur hep haberpi.com sayfaları..

Biz de bunun bilincinde olduğumuz için okur ve takipçilerimize hep doğru bilgiyi ilk haber veren olmanın gayretinde olduk. Partilerin, Gebze, Kocaeli ve Ankara kulislerini yoklayarak ve de üst düzey siyasetçilerine edindiğimiz bilgileri teyit ettirerek her seçim ve kongre öncesi ilk doğru bilgiyi duyurmayı başardık..

Şimdi önümüzde Ak Parti Kocaeli ilçe kongreleri var. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçe kongrelerinde hangi başkanın görevde kalacağını ve hangisinin gideceğininin yanısıra giden başkanın yerine gelecek olan yeni ismi yine ilk duyurmak için bölge ve Ankara kulislerini sürekli yokluyoruz..

İlk gelen bilgiler Gebze  bölgesinde 4 ilçe başkanının da görevde kalacağı yönündeydi ve duyurduk..

Akabinde Ak Parti Genel Merkezi bölgelerden sorumlu Teşkilat Başkan yardımcılarını değiştirdi ve biz bunun ilçe başkan adaylarının değişebileceğine işaret olduğunu yazdık..

Peşi sıra Ak Parti Çayırova'da değişiklik olacağının bilgisini aldık ve mevcut başkan Zafer Kılıç'ın, İl Yönetim Kuruluna çekileceğini ve yerine Ak Parti Çayırova İlçe Başkan yardımcısı Selim Ekinci'nin gelebilecieği bilgisini edindik ve onu da yazdık..

Ak Parti Gebze bölgesinde "4 başkan yerini koruyacak " şeklindeki kulis bilgisi sonra "3 Başkan yerini koruyacak"a düştü..

Şimdi ise Kocaeli ve Gebze siyaset kulislerinde, Gebze bölgesinde 1 ilçe başkanının daha koltuğa veda edebileceği güçlü bir şekilde seslendiriliyor..

Yani % 50 oranı ile 2 başkan gidecek 2 başkan kalacak..

Bakalım kimler gidecek kimler kalacak?

Peki bu kez neden sık sık bilgiler ve iddialar değişiyor?

Reis Erdoğan parti yönetim kademelerinde güçlü değişim süreci başlattı da ondan..

Bu kez işin içinde 2019 genel ve yerel seçimlerinin yanısıra bölgesel iç hesaplaşmalar da var ondan....

 


YAZARLAR