Metin Uca, trafik kazası geçirdi!
Skandal o firmaya uzandı
Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ünlü sanatçıdan rekor kıran 19 Mayıs paylaşımı

Ünlü sanatçıdan rekor kıran 19 Mayıs paylaşımı
20.05.2017 / 13:25


HABERPİ.COM- Ünlü sanatçı Kıraç 19 Mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı nedeniyle yeniden yorumladığı '19 Mayıs Marşı' ına muhteşem bir klip çekti ve twitter hesabından paylaştı. Kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni toplayan klip ve yayınladığı mesaj adeta rekora koşuyor..

Kıraç, Twitter hesabından 19 Mayıs'ı da kutlayarak marş ile birlikte şu mesajı yayınladı  '19 Mayıs doğum günümüzdür. Her 19 Mayıs'ta yeniden doğarız biz.

Mustafa Kemal‘im! Ne zaman seni düşünüyor ve konuşuyor olsam (Örneğin; Özgürlük gibi, Bağımsızlık gibi!) tüylerim diken diken olur. Her bayram olduğu gibi yüreğim kabarır ve her anmada olduğu gibi hüznüm bulutlara varır. Mustafa Kemal‘ im, Atatürk‘üm!.. Bugün Anıtkabir‘de yanında, Bandırma Vapuru‘nda, Karadeniz‘in hırçın dalgalarıyla Sakarya‘nın öksüz topraklarında, Meydanlarda, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında biz varız!.. Biz senin fidanların, dalların, yaprakların Seni Anıyor, Gençlik ve Spor Bayramı‘mızı kutluyoruz Mustafa Kemal‘im! Yattığın yer ışıklarla dolsun. Ellerinden öperiz Atatürk‘üm!
.. 'dedi

İşte Kıraç'ın  yorumuyla 19 Mayıs Marşı:


Etiketler:
YAZARLAR