Metin Uca, trafik kazası geçirdi!
Skandal o firmaya uzandı
Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KOCAELİ'DE TAMAMLADILAR

KOCAELİ'DE TAMAMLADILAR
21.02.2017 / 11:22


AGD KOÜ’DEN ARA DÖNEM PLANLAMA KAMPI

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şube Üniversite Komisyonu ara dönem değerlendirme ve planlama kampı Kocaeli’nin Yuvacık bölgesinde gerçekleştirildi. Kocaeli’ndeki üniversite gençliğine yönelik yeni dönem çalışmalarının masaya yatırıldığı kamp 3 gün sürdü.

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şube Üniversite Komisyonu, Kocaeli Üniversite’sinde AGD’yi temsil eden kampüs, fakülte, yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu başkanlarını kampa aldı.3 gün süren kampta yoğun olarak geçirilen toplantılarda güz dönemi değerlendirilirken, önümüzdeki dönem üniversite gençliğine yönelik yapılacak programlar ve faaliyetler görüşüldü.

HER GENÇ BU ÜLKENİN GELECEĞİDİR.

Kuran- ı Kerim tilavetinin ardından değerlendirme toplantısıyla başlayan kampta konuşan AGD Kocaeli Şube Üniversite Komisyonu Başkanı Mücahit Sarımsakçı, ‘’Gayemiz, Gençlerin İnancı ve ideali uğrunda fedakârlık yapabileceği ve bu uğurda mücahede edecek bilgi ve donanıma sahip olmasıdır. Kim var? Diye seslenildiğinde sağına soluna bakmadan Ben varım diyebilen bir anlayışı benimsesin istiyoruz. Geleceğimizin teminatı olan Gençler için yapılan her çalışma geleceğe güvenle bakabilmeyi sağlar. İşte bu sebeple tüm mücahedemiz yapılan tüm çalışmalara bedeldir. Çünkü bugünün her bir genci bu ülke için; bu ülkenin geleceği demek yarınları demektir. Bizler Anadolu Gençlik üniversite komisyonu olarak ‘sınıflardan kampüslere yeni bir dünya’ sloganıyla faaliyetlerimizi üniversitemizin her alanında ve her görüşten insana ulaştırmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini Kullandı.

Sarımsakçı’nın konuşmasının ardından AGD Kocaeli Şube Üniversite komisyonu birim başkanları önümüzdeki dönem yapılacak olan faaliyetlerle alakalı sunum gerçekleştirdi. Ayrıca Doğa yürüyüşü, geleneksel oyunlar, bilgi yarışması ve paintball gibi aktivitelerin yapıldığı kamp muhabbet faslı programı ile sona erdi.


YAZARLAR