Muharrem İnce'den bedelli askerlik açıklaması
YÖK Başkanı'ndan 'Cerrahpaşa' açıklaması:
Bahçeli'ye şok
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Nurullah Sular Başkanlığa mı aday?

Nurullah Sular Başkanlığa mı aday?
17.02.2017 / 17:19


HABERPİ.COM Ak Parti Gebze bölgesinin yıldızı parlayan isimlerinden birisi olan Gebze Esnaflar Derneği Başkanı ve GTO Meclis üyesi kuyumcu Nurullah Sular'ın Ak Parti Gebze'de siyaset yapmak yerine Gebze Ticaret Odası'nda çalışmalara devam etmeyi düşündüğü öğrenildi..

Gebze iş ve siyaset kulislerinde konuşulan son dakika iddiasına göre GTO Meclis üyesi olan Nurullah Sular'ın önümüzdeki aylarda yapılması beklenen GTO kongresinde önce tekrar GTO Meclis üyeliği için çalışacağı ve akabinde GTO Yönetim Kurulu başkanlığına aday olmayı düşündüğü dile getiriliyor..

Öte yandan Gebze'deki tüm esnafların dernek başkanlığı gibi önemli bir koltukta oturan Nurullah Sular'ın, esnaf ağırlıklı üyesi olan Gebze Ticaret Odası Başkanlığı koltuğuna oturmakta da zorlanmayacağı dile getiriliyor..

NURULLAH SULAR: "ADAY DEĞİLİM"

Haberimiz üzerine açıklam yapan Nurullah Sular "Şahsımla ilgili yapılan haberinizde belirtilen konu benim şahsi düşüncelerimi yansıtmamaktadır. Kıymetli başkanım Nail Çiler'in her daim yanında olup desteklediğimi belirtirim. Ayrıca Gebze'miz için yapmış olduğu çalışmaları takdirle kaşılayıp başarılarının devamını dileyerek yanında olduğumu belirtirim." dedi..


YAZARLAR