Deniz Baykal'ın sağlık durumu ilişkin son açıklama
O isim görevden alındı
Emniyet'ten o iddiaya açıklama
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Mahsun Kırmızıgül ağzını çok fena bozdu!

Mahsun Kırmızıgül ağzını çok fena bozdu!
28.01.2017 / 17:41


Mahsun Kırmızıgül, "Benim sinemamı cemaatlere, tarikatlara, örgütlere bağlayanlar ahlaksız ve şerefsizdirler" dedi.

Mahsun Kırmızıgül, yeni filminin çekimleri için Hürriyet'e verdiği röportajda, "Benim sinemamı cemaatlere, tarikatlara, örgütlere bağlayanlar ahlaksız ve şerefsizdirler. Kendine erkek diyenlerin kahpe olduklarını görmek de varmış kaderde" ifadelerini kullandı.

Kırmızıgül, röportajında "Ne üzüyor seni Türkiye’de" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Her gün daha fazla belirginleşen gelir dağılımındaki eşitsizlik üzüyor beni. Babalarının ve annelerinin cenazelerine sarılan yetim çocuklar üzüyor beni. Haksızlığa uğramış olan insanların feryatları üzüyor beni. Genç yaşta şehit düşenler üzüyor beni. Kendi yaşam tarzlarını başka insanlara zorla dayatanlar üzüyor beni. Kendi kurguladıkları bağnaz bir yaşamın figüranı olmamızı isteyen her kim varsa üzüyor beni. Bu ülkenin çağdaş ve demokratik bir ülke olmasını istemeyenler üzüyor beni. Aydınlıklardan, karanlıkların içine, bizi kör kuyulara atmak isteyenler üzüyor beni. En çok da insanların çaresizliği ve yarına dair umutlarının azalıyor olması üzüyor beni."


HABERPİ YORUMLAR
Turan Bozkurt: 
"DELİKANLILIKLA SENİN ARANDAKİ MESAFE...!!!"
Herhalde , Everest'in zirvesi ile Gor Çukuru arası kadar bir mesafedir...!!! Yıllar evvel Seda Sayan ile beraberdin , bu kadın bildiğim kadarıyla dini nikah yapmadan hiçbir erkekle bir arada olmaz ..! Ve bir zaman sonra ayrıldınız... Seda sayan'ın ekranlarad senin için söylediği laflar aklıma geliyor , gıkın çıkmadı bir tane lafına bilecevap vermedin... Sen , MERTLİKTE , DELİKANLILIKTA , ŞEREF HAYSİYET NOKTASINDA SEDA SAYAN'IN TOZUNA YETİŞEBİLİRSEN KENDİNİ BAYAĞI BAYAĞI BİR DELİKANLI SAYABİLİRSİN...!!!
27.01.2017 / 14:23
YAZARLAR