İşte o isimlerin Ak Parti'de liste dışı kalmalarının nedeni
Meral Akşener'in danışmanı tutuklandı
İşte listeye giremeyen Bakanlar
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

'Sizlere destek olmaya devam edeceğiz'

'Sizlere destek olmaya devam edeceğiz'
10.01.2017 / 11:04


 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başkan Köşker ve Demirci Çayırova'da kurulu Honda Türkiye fabrikasını ziyaret etti. 

Honda´nın Avrupa´daki ikinci otomobil üretim tesisinin Kocaeli’de olmasını memnuniyetle karşılayan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ziyaretine, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ta eşlik etti.

AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK, SİZLERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Çalışanlarla öğlen yemeğinde bir araya gelen ve üretimle alakalı aldığı detaylı sunum sonrası bir açıklama yapan Başkan Karaosmanoğlu, “İstanbul’un ardından en çok ihracat gerçekleştirilen il olan Kocaeli’miz, işgücüne katılma ve istihdam oranlarında ülke ortalamasının üzerinde bir grafik yakalamayı başarmıştır. İşverenlerimiz de, işçimiz de bizim kardeşimizdir.Ayrımız, gayrımız yok. Hayat içindeki rollerimiz farklı olsa da aynı havayı soluyoruz. Allah izin verdiği, halkımız da teveccüh gösterdiği sürece yanınızda olmaya, sizlere destek vermeye devam edeceğiz. Kocaeli’mize, ülkemize yöneticisiyle işvereniyle işçisiyle birlik, huzur ve güven içinde güzel günler diliyorum” dedi


Etiketler:
YAZARLAR