Ak Partiden istifa etti
Korkunç kaza; bir aile yok oldu
onların Maaşları peşin ödenecek
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gebzeli Trabzonsporlular seçti

Gebzeli Trabzonsporlular seçti
08.01.2017 / 21:17


HABERPİ.COM Gökhan Altıntaş başkanlığındaki Gebze Fırtına Trabzonsporlu Taraftarlar Derneği bu sabah 3.Olağan Genel Kurulu için kongreye gitti. Gebze'de bir ilki daha gerçekleştiren Başkan Altıntaş Holidayn-inn otelde gerçekleştirilen kongreyi kahvaltılı yaptı..

Mevcut başkan Gökhan Altıntaş yeniden başkanlığa aday olurken, tek liste ile gerçekleştirilen kongreye başta Ak Parti Kocaeli eski il başkanı Mahmut Civelek ve Ak Parti Gebze ilçe başkanı Hasan Soba olmak üzere Gebze bölgesi iş, siyaset ve spor camiasından çok sayıda tanınmış sima katılım gösterdi..

Gökhan Altıntaş kongrede yaptığı konuşmada "Göreve geldiğimiz günden beri yaptığımız çalışmalar ortada. Bayrağı daha da yukarılara taşımak için tekrar aday olduk. Burada Trabzonspor camiasına gönül verenlerle bir aradayız ve sizlere sözünü veriyorum, gerçekleştirdiğimiz önemli icraatlara yenilerini ekleyeceğiz" dedi. 

İŞTE GÖKHAN ALTINTAŞ'IN YÖNETİM KURULU LİSTESİ; 

GÖKHAN ALTINTAŞ, ZİYA TOPAL, SELİM MALKOÇ, MURAT ASLANTÜRK, TÜRKSEN KOÇ, MUSTAFA ZORCU, ALİ SAİT BAYRAM, MUSTAFA NURİ UZUN, SÜLEYMAN KESKİN, ENES ALTUNTAŞ, FATİH YAVUZ, KADİR KAYA, İSMAİL KURT, RECEP AVCI, KENAN AYDIN, NACİ AYDIN, HAMİDE HACIÖMEROĞLU, HAKAN BAYRAKTAR, İLHAN ŞEN


YAZARLAR