Yine Deprem!
Binlerce kişi işe alınacak
O görüşme başladı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Haydar Akar umudunu onlara bağlamış!

Haydar Akar umudunu onlara bağlamış!
31.12.2016 / 06:23


CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, TBMM’de anayasa değişikliği için yapılacak oylamada MHP milletvekillerinin tamamının ret oyu kullanmasını temenni ettiklerini söyledi. MHP’de 10’a yakın muhalif milletvekili bulunduğunu söyleyen Akar, “Temennimiz MHP’nin tamamen kırılması ve AK Parti’yi sandığa gömmesi ama bu zor bir ihtimal olarak görülüyor. Meclisten geçecektir ama referanduma taşındığından sokaktan geçeceğini düşünmüyorum” diye konuştu.

CRI TÜRK FM’in Manşet programında Kamil Erdoğdu’nun sorularını yanıtlayan Akar, AK Parti içinde milletvekillerine büyük bir baskı olduğunu ileri sürdü.

Akar, “Gizli yapılması gereken oylamayı kabine girmeden pusulayı zarfa koydurma yöntemiyle yaptırıyorlar. Bazı tamamen biat etmiş milletvekilleri var, diğer milletvekillerini kontrol ediyorlar. Bu baskılar nedeniyle içlerinde Fetullahçılar olsa bile AK Parti’de bir kırılma olacağını düşünmüyorum” dedi.


HABERPİ YORUMLAR
yavuz süsem: 
"nazlı"
önce dönüp biz nerde yanlış yapıyoruzda bu halk niye bize iktidarı layık görmüyor chp yönetimi mitinkde fetöcü nazlı burada altan burada gibi sloganlarla halkın karşısına çıkarsan veye bdp yle sizin milletvekiliniz nasil salladık muabbetine girerse daha siz çoooooook beklersınız birinci parti olmayı
30.12.2016 / 21:45
YAZARLAR