İşte o isimlerin Ak Parti'de liste dışı kalmalarının nedeni
Meral Akşener'in danışmanı tutuklandı
İşte listeye giremeyen Bakanlar
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Altıntaş ustalığa geçişe hazır

Başkan Altıntaş ustalığa geçişe hazır
30.12.2016 / 00:55


Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneğinin 7 Ocak 2017 tarihinde Gebze Holiday-in otelinde yapılacak kongresi öncesinde Başkan Gökhan Altıntaş basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Başkanlığı dönemi olan iki sene boyunca önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini kaydeden Altıntaş, “Bu dernekte çıraklık dönemini sevgili kardeşim Harun Kaya zamanında geçirdim. Kalfalık dönemim de şu anki dönem oldu. Artık ustalık dönemi için hazırım” dedi. 

SOSYAL PROJELERDE YER ALDIK 

Gökhan Altıntaş, “15 arkadaşımla birlikte 2 sene görev yaptım. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alıp, okullarda kütüphane açtık. Önemli toplantılar ve iftar programları verdik. Kulüp Başkanımız Muharrem Usta’yı ve Trabzonspor ile ilgili bir çok ismi ağırladık. En son Trabzon Çaykara’da 50 öğrenciye okul gereçleri ve kıyafet içeren yardım kampanyasını gerçekleştirdik. Dernek lokalini yeniledik modern bir yapıya kavuşturduk, herkesin örnek gösterdiği bir lokal haline getirdik. Fırtına Trabzonspor taraftarlar derneği olarak elimizden gelen gayreti gösterdik” dedi. 

USTALIK DÖNEMİM

Önümüzdeki sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunan Altıntaş, “Benim karakterim ortada, eleştiriye açığım ama hakareti kabul edemem, sosyal medya anlamında eksikler yaşadık, sosyal medyayı iyi kullanamadık, bu anlamda profesyonel bir ekiple sosyal medyada önemli işler yapacağız, genel kurulda adayım, yapamadıklarımızı yaparak, yaptıklarımızın üzerine koyarak bir dönem daha başkanlık yapmak amacındayım. Bu dernekte çıraklık dönemini sevgili kardeşim Harun Kaya zamanında geçirdim. Kalfalık dönemim de şu anki dönem oldu. Artık ustalık dönemi için hazırım” dedi. 


YAZARLAR