Dolar gece yarısı rekor kırdı!
ABD büyükelçisi sınır dışı ediliyor
Ak Partinin o adayına tepki var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

‘’Bu okul artık devletin emin ellerindedir’’

‘’Bu okul artık devletin emin ellerindedir’’
28.12.2016 / 13:56


Başkan Karaosmanoğlu, 15 Temmuz’dan sonra devlet tarafından el konulan ve Şehit Hasan Kaya Kız İmam Hatip Lisesi olarak eğitim hayatına devam eden okulu ziyaret etti

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bu okul artık devletin emin ellerindedir’’

 445 öğrencisi ve 34 öğretmeni bulunan eğitim kurumuna gerçekleştirdiği inceleme öncesi bir açıklama yapan Başkan Karaosmanoğlu, “FETÖ terör örgütü bir ihanet şebekesidir. Bu okulda onlara hizmet eden bir kurumdu. Fiziki şartları yerinde olan bu okul, milletin malıydı ve artık devletin emin ellerindedir” dedi.

15 TEMMUZ DARBESİNİN ARKASINDAKİ OKULLARDANDI

Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık’ın da hazır bulunduğu ziyarette öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirildi. 

PROJE OKULU İÇİN BAŞVURUDA BULUNULACAK

Darıca’daki okul Şehit Hasan Kaya Kız İmam Hatip Lisesi’nde Spor Salonu, yüzme havuzu, yurdu ve sineması da bulunuyor. Okul bu yıl Şubat ayında Milli Eğitim Bakanlığı’nın proje okullarından biri olmak için başvuruda bulunması da bekleniyor. Şu anda ülke çapında 164 adet proje okulu bulunuyor. Proje okulu olmak için okulun yurt, spor salonu gibi imkânlarının yanında fiziki şartlarının da uygun olması gerekiyor. 52 sınıflık okulun 18 sınıfı derslik olarak kullanıyor.


Etiketler:
YAZARLAR