Gebze'de Yaz Okulları kayıtları başladı
Denizbank satıldı
İşte o isimlerin Ak Parti'de liste dışı kalmalarının nedeni
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkanlardan Gebze projesine tam destek

Başkanlardan Gebze projesine tam destek
14.12.2016 / 18:29


Gebze'de başlatılan ‘’Evden Okula, Haydi Anneler Spora’’ projesine Başkan Karaosmanoğlu ve Başkan Köşker'den tam destek gelmeye devam ediyor için Gebze’de ki okullarda incelemelerini sürdürüyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, sağlıklı nesiller ve anneler için başlattığı “'Evden Okula, Haydi Anneler Spora'' projesi için incelemelerini Gebze’de ki okullarda sürdürüyor. Yunus Emre Ortaokulu, Mehmet Akif Ortaokulu, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Eşref Bey İlkokulu'nda ki temaslarında Başkan Karaosmanoğlu’na, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de eşlik etti.

BU PROJEYLE ANNELERİMİZ OKULLARINI DAHA FAZLA SAHİPLENECEK

Okul ziyaretlerinde öğretmenlerle ve velilerle gerçekleştirdiği toplantılarda, “'Evden Okula, Haydi Anneler Spora'' projesini anlatan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bu projemizle annelerimiz okullarını daha çok sahiplenecekler. Öğretmenlerimizde aynı zamanda velilerimize rehberlik yapacaklar. Toplumun kaynaşması için bu projeler çok önemlidir ve bu da başarıyı getirecektir. Aile ile okulun birbiriyle kaynaşması müthiş bir enerjiyi meydana çıkarırken, başarıyı da getirecektir” dedi.

KÖŞKER; ÇOK ÖNEMLİ PROJE

 Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de, “Ortaya koyduğumuz bu projeyi Gebze hatta Tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Bu proje çok önemli bir sosyal projedir” ifadelerini kullandı.


Etiketler:
YAZARLAR