Dolar gece yarısı rekor kırdı!
ABD büyükelçisi sınır dışı ediliyor
Ak Partinin o adayına tepki var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gebze’de 900 genç ona hazırlanıyor

Gebze’de 900 genç ona hazırlanıyor
10.12.2016 / 23:55


Gebze’de 900 genç Mehmet Akif okuyor, anlatmak için gün sayıyor! “Mehmet Akif Ersoy’un Memleket Sevdası ve Dava Adamlığı” başlıklı program öncesinde 900 öğrenciye Edebiyatçı-Yazar Aziz Erdoğan’ın “Abide Şahsiyet Mehmet Akif Ersoy” isimli kitabı dağıtıldı.

Gebze’de 900 genç Mehmet Akif okuyor, anlatmak için gün sayıyor! Gebze Belediyesi İstiklal Marşı Şairimiz ve büyük fikir adamı Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 80. Yıldönümünde farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “Mehmet Akif Ersoy’un Memleket Sevdası ve Dava Adamlığı” başlıklı program öncesinde 900 öğrenciye Edebiyatçı Yazar Aziz Erdoğan’ın “Abide Şahsiyet Mehmet Akif Ersoy” isimli kitabı dağıtıldı.

Öğrenciler arasında düzenlenecek kitap okuma yarışmasında dağıtılan kitaptan hazırlanan sorulara sınavda cevap verecek. Yarışma sonunda ilk üçe girecek öğrenciye ödülleri, 27 Aralık Salı günü saat 14:00’de Gebze Belediyesi Beylikbağı Bilim Sanat Merkezinde Yazar Aziz Erdoğan’ın öğrencilere vereceği konferansın ardından takdim edilecek. Ödül töreni sonrasında ayrıca, yazar-okur buluşması kapsamında Yazar Aziz Erdoğan, öğrenciler için kitaplarını imzalayacak.


YAZARLAR