DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKP GEBZE İLÇE BAŞKANLIĞINA 3.İSİM ÇIKTI!

AKP GEBZE İLÇE BAŞKANLIĞINA 3.İSİM ÇIKTI!
HP/ÖZEL HABER AKP Gebze İlçe kongresinin ertelenmesi sonucunda ortamın giderek gerginleşmesi AKP Genel Merkezinde üçüncü bir ismi ortaya çıkardı. AKP Gebze İlçe Teşkilat'nın kurucu isimlerinden ve 2 döenm yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Dr. Metin Beşiroğlu'nun adı öne çıktı.. iŞTE KOCAELİ VE ANKARA SİYASET GÜNDEMİNDE BOMBA ETKİSİ YARATAN O HABERİMİZ;
12.01.2012 / 17:50


Haberin ilk giriş saati: 10.01.2012 / 10:35

AKP Genel Merkezinin Gebze ilçe başkanlığına önerdiği isim olan Ekrem Özenir'in, Gebze ilçe teşkilatında ve parti tabanında yeterince kabul görmemesi ve Yılmaz Bayram'ın da "ben liste çıkarıp aday olacağım" demesi üzerine hem teşkilat bünyesinde hem de AKP seçmeni üzerinde oluşan gergin hava Genel Merkezde yankı buldu..

Bu durumdan vazife çıkaran ve halen Ankara'da oturduğu için Genel Merkez ile diyalogları iyi olan Eyüp ayar "Gebze ancak üçüncü ve yeni bir isimle normale döner" şeklindeki önerisi ile yaklaştığı Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem'e, Gebze'de oturan ve uzun yıllardan beri Diş Hekimliği yapan Trabzon'lu hemşerisi Dr.Metin Beşiroğlu ismini önerdi. Bu ismi İbrahim Karaosmanoğlu, Nihat Ergün ve Trabzonlu İl Başkanı Mahmut Civelek'e de kabul ettiren Eyüp Ayar'ın bu girişimi kabul gördüğü söyleniyor. Şimdi sıra bu yeni ismi Gebze'ye ve AKP Gebze İlçe Teşkilatına lanse edecek uygun bir zamanı ve zemini yakalayabilmekte..Zira Genel Merkezin Gebze konusunda Mahmut Civelek'e net bir tarih vermemesinin de en önemli nedeni bu olsa gerek..

Metin Beşiroğlu'nun AKP Gebze ilçe başkanı olması ise gönlünden Gebze Belediye Başkan adaylığı geçen Eyüp Ayar'ın adaylık işini kolaylaştıracağa benziyor..

haberpi/siyasetkulisi


YAZARLAR