Ak Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması
Başbakan açıkladı
13 ilçe için önemli uyarı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKP GEBZE İLÇE BAŞKANLIĞINA 3.İSİM ÇIKTI!

AKP GEBZE İLÇE BAŞKANLIĞINA 3.İSİM ÇIKTI!
HP/ÖZEL HABER AKP Gebze İlçe kongresinin ertelenmesi sonucunda ortamın giderek gerginleşmesi AKP Genel Merkezinde üçüncü bir ismi ortaya çıkardı. AKP Gebze İlçe Teşkilat'nın kurucu isimlerinden ve 2 döenm yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Dr. Metin Beşiroğlu'nun adı öne çıktı.. iŞTE KOCAELİ VE ANKARA SİYASET GÜNDEMİNDE BOMBA ETKİSİ YARATAN O HABERİMİZ;
12.01.2012 / 17:50


Haberin ilk giriş saati: 10.01.2012 / 10:35

AKP Genel Merkezinin Gebze ilçe başkanlığına önerdiği isim olan Ekrem Özenir'in, Gebze ilçe teşkilatında ve parti tabanında yeterince kabul görmemesi ve Yılmaz Bayram'ın da "ben liste çıkarıp aday olacağım" demesi üzerine hem teşkilat bünyesinde hem de AKP seçmeni üzerinde oluşan gergin hava Genel Merkezde yankı buldu..

Bu durumdan vazife çıkaran ve halen Ankara'da oturduğu için Genel Merkez ile diyalogları iyi olan Eyüp ayar "Gebze ancak üçüncü ve yeni bir isimle normale döner" şeklindeki önerisi ile yaklaştığı Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem'e, Gebze'de oturan ve uzun yıllardan beri Diş Hekimliği yapan Trabzon'lu hemşerisi Dr.Metin Beşiroğlu ismini önerdi. Bu ismi İbrahim Karaosmanoğlu, Nihat Ergün ve Trabzonlu İl Başkanı Mahmut Civelek'e de kabul ettiren Eyüp Ayar'ın bu girişimi kabul gördüğü söyleniyor. Şimdi sıra bu yeni ismi Gebze'ye ve AKP Gebze İlçe Teşkilatına lanse edecek uygun bir zamanı ve zemini yakalayabilmekte..Zira Genel Merkezin Gebze konusunda Mahmut Civelek'e net bir tarih vermemesinin de en önemli nedeni bu olsa gerek..

Metin Beşiroğlu'nun AKP Gebze ilçe başkanı olması ise gönlünden Gebze Belediye Başkan adaylığı geçen Eyüp Ayar'ın adaylık işini kolaylaştıracağa benziyor..

haberpi/siyasetkulisi


HABERPİ YORUMLAR
sezer: 
"beşiroğlu"
metin beşiroğlu gebzeden kazanan ve beslenen biridir ve bir insandır gebzede de beşiroğlu ları olarakda söz sahibi ve gebzenin kalabalık eşreflarından bir ailedir ama kendini gebze kazananlardan olması itibariyle gebze için bir şeyler yapanlardan değil,yine siyasetle uğraşan beşiroğlu ailesinde şükür bey vardı kendisinin durumu iyi olmamakla birlikte çoğu kesim tarafıdan sevilen sayılan bir insanda umarım metin beyde yolunda olur yolu şimdiden açık olsun.
30.12.2013 / 03:14
AKİF GÜNAL: 
"istifa"
İSTİFA
30.06.2013 / 22:30
akif günal: 
"İSTİFA"
ÜYESİ OLDUĞUM GEBZE AKPARTİ TEŞKİLATINDAN İSTİFA EDİYORUM.
19.06.2013 / 19:14
yahya: 
"sendemi eyüp abi"
eyüp abiden bir açıklama gelmedi demekki doğruymuş. sendemi eyüp abi sendemi.....:( teşkilatlar seni affetmeyecek.
11.01.2012 / 12:55
tahir: 
"eyüp ayarın oyunu,sonra çıkar kokusu"
bugün kocaeli ak partide maalesef bölgeciliğin,milliyetciliğin kralı yapılmaktadır metin bey erzurumlu falan değil trabzonludur,eyüp ayarın has adamıdır partimizde bu trabzon milliyetciliği öne çıkmasın diye partimizdeki bu arkadaşlar kendilerini adapazarlı,karasulu diye tanıtırlar yılmaz bey en büyük darbeyi şu anda yanında gözüken eyüp ayar ve ekibinden yemiştir,böyle bir şey olmadığını,yılmaz beyle devam edilmesi gerektiğini eyüp bey açıklamak zorundadır ama yapamaz madem kendisi bu açıklamayı kendisi yapamıyor bugün yılmaz beyin ekibinde gözüken,her zaman delikanlılık raconu kesen trabzonlu atilla karakaş,selami kural çıksınlar açıklama yapsınlar yılmaz bey varsa varız,yoksa yokuz diye,yapamazlar ve metin beşiroğlu başkan olursa yılmazı satacak ilk isimler bunlardır,yalçın coşturun beşiroğluyla arası iyidir destekler,mehmet külte,muharrem ayyıldız eyüp ayarın sözünden çıkmazlar karşıya geçerler,buradan haftalardır racon kesenler neredeler,sahte delikanlılar neredeler uyan yılmaz bayram uyan ekibin tarafından çok fena şekilde satıldın .
11.01.2012 / 10:32
cihan kol: 
"emek olmadan yemek olmaz"
metin beyi tanımadığım için iyi veya kötü demeye hakkım yok,,ama,bildiğim bişey varsa ben 6 senedir parti içerisindeyim daha hiçbir parti programında ve skm dönemlerindeki parti çalışmalarında kendisini görmedim,aynı şekilde ekrem özenirde iyi biri olabilir ama ak partinin hiçbir çalışmasında yoktur.kuruluşunda ak partide görev yapmış olabilir, bu onlar için büyük bir şanstır sadece..parti içerisinde bu işi layıkıyla yapacak adam kalmadımı ki üçüncü dördüncü isimler konuşuluyor.aslında kimsenin seçime girmesine karşı değilim,metin bey-ekrem bet-yılmaz bey ve kendisine güvenen herkes aday olabilmesi gerekir.demokrasinin gereğide budur.birden çok aday olacak,seçmenler oyunu kullanacak,gizli oy açık sayım olacak,ve sonucunda 1 kişi başkan seçilecek,diğerleride seçilen başkanı tebrik edecek.ben yılmaz bayramın hiçbir şaibesine şahit olmadım ve herhangi biyerden de duymadım.bugüne kadar ilçe başkanı olarak girdiği 3 seçimde de ak partimiz oyunu arttırmıştır.ayrıca herkesle iyi geçinerek dengeli bir siyaset yapmıştır.ben bütün adaylara başarılar diliyorum.HAK EDEN KAZANSIN.
11.01.2012 / 02:03
semih: 
"ha ha ha güldürmeyin insanı"
daha neler çıkarmayı düşünüyon şapkandan mahmut civelek ve okur siz bu insanlarla neden uğraşıyorsunuz bu insanları insanlıkdan çıkardınız sırada kurbanlık kim var üçüncü insanıda söyleyin artık siz akpartiyle adeta oynuyorsunuz siz kendinizi ne zannediyorsunuz tombaladan ekrem özenir çıktı dediniz şimdide metini okus bokus dediniz bu adamların hiçmi şerefi yok gururu yokda ayaklar altına almaya çalışıyorsunuz şimdi bu delegeler sizlere öylebir ceza verecekki süprüz olsun kongre zamanında meraklılarına gösterilecektir
11.01.2012 / 01:15
Can Kat: 
"Merhaba."
2014 Gebzenin adayı ya Eyüp abidir yada Şükrü beydir. ama bu atakla görüyoruzki Eyüp abi daha öne geçiyor.
10.01.2012 / 22:40

"-YANLIŞ HAMLE"
NİYEMİ HABERE GÖRE EYÜP AYAR İL BAŞKANININ KAFASINA GİRMİŞ AMAÇ ÇIKMAZ SOKAĞI AÇMAK AMA DEVAMDA KENDİ HEMŞERİSİ OLAN METİN BEY NİYEMİ GEBZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI CEPTE OLSUN DİYE AMAÇ BUYSA YAZIK ÇIKARLARI DÜŞÜNMEK BU PARTİYE YAKIŞMAZ AYRICA BU HABERİN ASILSIZ OLDUĞUNU SÖYLEMEK EN BAŞTA EYÜP AYARA DÜŞER AÇIKLAMA GETİREMEZSE O DA BU OYUNUN İÇİNDE OLUYOR DEMEKTİR DELEGELERE DUYURULUR .
10.01.2012 / 21:15
Aysun: 
""
Teker teker gelin mahmut civelek mehmetali okur yetmedi şimdide nihat ergunle karaosmanoglumu çıktı baş kaişleri kalmadıda yılmazı düşürmeyemi çalışacaklar bilen konuşsun arkadaşlar bilmeyen konşmasın bence başkan gene yılmaz yada onun önerdiği biri olur
10.01.2012 / 21:04
yahya: 
"bırakın adamcılığı seçim istiyoruz seçim"
ne güzel oda çıkar adaylığını açıklar. nereli olduğu kim olduğu ve ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. bende varım bu yarışta der ve ekibini kurar. arkadaşlar bırakın boş konuşmayı burada insanlar kongre istiyor burada seçim olsun ve biz ilçe başkanımızı kendimiz seçelim diyor. lafı oraya buraya çekmenin bir manası yok. saçmalıyorsunuz. metin beyin varsa böyle bir düşüncesi çıkar mertce adayım der. yemeyin böyle zarfları. ekrem beyde yılmaz beyde hatta diğer ak parti üyesi her fert bende adayım diyebilir. birde olaya şöyle bakalım metin bey kendine listelerde yer bulamadı adayım diyerek kendi ve birkaç kişiyi listelerden birine sokmak için maksat dikkate alınmak olsun diye ortaya çıktı. aday olmayı düşünüyordu bugüne kadar neredeydin be adam demezlermi. saçmalıyorsunuz arkadaşlar. boşverin kim ne seçim istiyoruz seçim. bırakın adamcılığı.
10.01.2012 / 19:36
tarafsız: 
"bilende konusuyor bilmeyende"
Dr. Metin BEŞİROĞLU adına yapılan yorumlara bildiğim kadarıyla acıklık getirmek istedim. Kendisi Erzurumludur ve adını duymayan sözde Akpartili arkadaşların bilgisine kendisi Gebze Akparti kurucu üyesidir hatta bir dönem ilçe başkan yardımcılığı yapmıştır. Yine eklemek isterim ne mutlu ki ilçemizde başkan adaylığına kariyeri ,kişiliği ve dürüstlüğüyle herkes tarafından bilinen ve takdir edilen bir aday söz konusudur. bence hem akparti hemde ilçemiz için çok hayrlı olacaktır.
10.01.2012 / 17:27
ADAM OLUN: 
"MİKRO MİLLİYETÇİLİK YAPMAYIN"
BU YURDUN HER KÖŞESİ BİZİM.HER KÜLTÜR VE YÖRE BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUDUR.TEMSİLDE NERELİ OLDUĞU DEĞİL LİYAKAT ÖNEMLİDİR.AHBAP ÇAVUŞ,ADAMCILIK HEMŞERİCİLİK,KAYIRMA......DOĞRU ŞEYLER DEĞİL.
10.01.2012 / 17:06
LAZOĞLU: 
"ÇİMENTOSU"
KARADENİZ ÜLKENİN ÇİMENTOSUDUR ÇİMENTOSUZ BİNA OLMAZ
10.01.2012 / 16:21
teşkilat: 
"kongre"
gençlik kolları kongresiyle başlayan bir süreçte yılmaz bayram elinden geldiğinde kendini bitirmek adına herşeyi yapmıştır. partimize gönül verenlerin ellerini vijdanlarına koyup bir daha düşünmeleri gerekiyor. gençlik kolları kongresinde bile inanılmaz oyunlar yapıp istediklerini başkan yapmaya çalışan yılmaz bayram ve ekibi şimdi kendilerine yapılanı farklı algılayıp demokrası diyip seçim diyip hak hürriyet diyip halkın önüne getiriyorlar. şimdi bir daha düşünün bu oyunlar kimin elleriyle yoğruluyor??
10.01.2012 / 16:20
mustafa kemal karaman: 
"trabzon nüfusuna herkesi almıyorlar"
trabzon nüfusuna herkesi almıyorlar arkadaşım
10.01.2012 / 15:48
zafer: 
"NUFUS KAYDIMIZI TRABZON A MI ALDIRSAK..."
HEMŞERİCİLİK HESAPLARI YAPANLAR BUNUN HESABINI VERECEKLER.BU DOĞRU BİR DAVRANIŞ DEĞİL.SEÇİM ZAMANI GELİNCE OYLARI DA TRABZONLULARDAN İSTERSİNİZ.KOCAELİDE YETERİ KADAR TARABZONLU ,RİZELİ VEKİL,BELEDİYE BAŞKANI,İLÇE BAŞKANI VAR.BU BU İRAZ FAZLA OLUR.
10.01.2012 / 15:25
SİNAN: 
"BU TEŞKİLATLAR SEÇİM İSTİYOR"
EYÜP BEYİ KARALIYORLAR. EYÜP BEY AÇIKLAMA YAPMALI. BEN AZBİRŞEY EYÜP BEYİ TANIYORSAM BU İŞİN ARKASINDA O YOKTUR. YILMAZ BEY İNANMAZ BÖYLE HABERLERE. ARKADAŞLAR BU NABIZ YOKLAMA YILMAZ BEY KANADINI DELME OPERASYONU HERKEZ HERŞEYİ BİLİYOR. LÜTFEN BİR KERE DEMOKRASİNİN YANINDA OLUN VE GERÇEKLERLE YÜZLEŞİN. BU TEŞKİLATLAR SEÇİM İSTİYOR.
10.01.2012 / 14:14
tahir: 
"karadenizli şartımı var"
mustafa yıldıztekin,ufuk ekinci ikiside ilçe başkanlığına hafif gelir gebzede adammı bitti,ismail keskin,metin beşiroğlu anlaşılan trabzonlu olmak ilçe başkanı olmak için aranan tek kriter,
10.01.2012 / 14:04
tahir: 
"klasik yılmaz bey"
klasik iyiniyetli ama siyaseti bilmeyen yılmaz bey biz alıştık bu haberlere, artık kendini kullandırma eyüp bey bu işin arkasında
10.01.2012 / 13:58
cemil: 
"kongre olsun..."
ahmet kardeşim güzel yorum yapmışsın. ancak mustafa yıldıztekin tabandan yılmaz bey kadar destek görür ama ufuk beyde göremez. ufuk beyde teşkilatların içinde olmasına rağmen teşkilatlara uzak bir isim. 3. isme gerek yok kongre olsun kim ne liste çıkarmak istiyorsa çıkarsın en güzeli bu bırakın 3. ismi üçünsü değil 5. isim çıksın liste çıkarsın ama herkez kendini delegeye anlatsın kim ikna ederse kim daha sağlam bir ekibe sahipse o kazansın. en doğrusu bu.
10.01.2012 / 13:07
ahmet keleş: 
"al birini vur ötekine"
koskoca ak parti teşkilatında insanmı kalmadı ki ak partili olduğum halde ismini dahi yeni duyduğum metin beyi aday yapsınlar..ayrıca yalmaz bayram olmasa bile mustafa yıldıztekin gibi ufuk ekinci gibi sağlam isimler var..tabandan destek görebilecek bu kadar isim varken birilerinin dayatma yolunu seçmesi konunun vehametini ortaya koyuyor zaten..
10.01.2012 / 12:45
yusuf: 
"bu iş mahmut beyin işidir..."
metin beşiroğluda teşkilat dışından ve ekrem beyin listesinde yer alan bir isim. şimdi ekrem özenir olmadı elimizde metin kaldı onunlamı idare edin diyecekler. kusura bakmayın ama yılmaz bayram ekibi mahalle başkanları ve delege isim istemiyor dikkat edin yılmaz bayramda illaki başkan olcakta demiyor. seçim istiyor demokrasi istiyor. bırakın ilçe başkanımızı biz seçelim diyor. bu nabız yoklama acaba ücüncü isim tutarmı diye. heee bu arada metin bey trabzonlu bence siz eyüp ayarı kullanmayın bu işte yine mahmut civeleğin parmağğı var sağlam milliyetcidir mahmut bey o olmadı hemşerim olsun der. eyüp bey karşmaz buraya oda biliyorki fikri beyin mehmet ali beyin deviremediği teşkilatı oda deviremez. kaldıkı eyüp abi düzgün adamdır haklının yanında olur. metin beyler bu haberi böyle servis ettirip bu kanada bölmeye çalışıyorlar. alın size manşetten sağlam tespitler...:) gerisi cengiz abi sende yap güzel bir yorumda herkez gerçekleri görsün. saygılarımla
10.01.2012 / 12:16
EMİN: 
""
BENİM İLÇE BAŞKANIM YILMAZ BAYRAM KİMSENİN ELİNİ ÖPMEDİ ÖPMEZDE AMA SAYGISININ GEREĞİ BELKİ YAŞCA KÜÇÜKDE OLSA SEVGİSİNİDE SAYGISINIDA FAZLASIYLA GÖSTERİR AMA ÇIKARI İÇİN MENFAATİ İÇİN ASLA VE ASLA KİMSEYE MİNNET ETMEMİŞTİR ZATEN ETSEYDİ ŞİMDİYE YILMAZ BAYRAMIN SEN BİLE ELLERİNİ ÖPE ÖPE AĞARTIRDIN ONUN İÇİN BİRİ HAKKINDA İFTİRA ATMA EYÜP MİLLETVEKİLİYDİ YAŞCADA BÜYÜKTÜ ABİ DİYECEK NE BİLSİN EYÜP AYARIN BÖYLE OLACAĞINI ONUDA YAPTIĞI YANLIŞDAN DOLAYI EYÜP AYAR DÜŞÜNSÜN AMA YILMAZ BAŞKANIN KİMSEYE BİR ZARARI DOKUNMAMIŞTIR GELMİŞ GEÇMİŞ BELEDİYE OLSUN İLÇE OLSUN NERESLERİNİ KIYASLARSAN KIYASLA EN DÜRÜST EN ŞEREFLİ EN HASİYETLİ GÖREV YAPAN YILMAZ BAYRAM BAŞKANDIR HA BİRDE KİM GİDİYORMUŞ KİM GELİYORMUŞ BUNLARI GEÇİN KARDEŞİM GENE YILMAZ BAYRAM İSTEYEREK DEĞİL İSTEMEYEREK BAŞKAN OLACAK ALLAHIN İZNİYLE GEBZEYİ RANTCILARA CETECİLERE ÇİFTLİKCİLERE BIRAKACAK DEĞİLİZ
10.01.2012 / 11:47
erdal: 
"Yılmaz Bayram a güle güle"
Yılmaz bayram abin eyüp seni işte böyle oyuna getirir avucunu yalarsın yeni başkanınıda sana hayırlı olsun böyle oyuna gelir neye hizmet ettiğini bilemezsin,zaten bilecek kapasitende yok.delege yapmadığın adam şimdi ilçe başkanının git hayrını gör elini öpmeyide unutma!!!!!!!
10.01.2012 / 10:52
YAZARLAR