Önemli iddia: PKK'nın üst düzey iki ismi yakalandı
Abdülmetin Balkanlıoğlu vefat etti!
Erdoğan açıkladı; hallettik
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ak Parti Çayırova haberimizi masaya yatırdı

Ak Parti Çayırova haberimizi masaya yatırdı
17.11.2016 / 23:06


HABERPİ/SİYASETKULİSİ Ak Parti Kocaeli'nin tüm ilçelerinde 2017'nin ilk aylarında kongrelerin yapılması beklenirken, kongrelerde "tek liste-tek aday" formülünün uygulanacağı konuşuluyor..

Ak Parti ilçe kongreleri içinde en fazla aday adayının olduğu ilçelerden birisi de Çayırova. Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç'ın tekrar aday olmak istediği bilinirken, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci'nin ise Zafer Kılıç'ın başkan yardımcısı Ekrem Karahan'ı ilçe başkanı yapmak istediği siyasi kulislerde konuşuluyor..

Ekrem Karahan'ın babası eski ANAP'lı Hasan Karahan'ın 2004 yerel seçimlerinde CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç'un listesinden kontenjan Meclis üyesi adayı olmasına karşın Ekrem Karahan Ak Partide politika yapmayı yeğleyen genç bir isim..

İŞTE ÇAYIROVA'DA BAŞKANLIK İÇİN İSMİ GEÇEN DİĞER İSİMLER

Bünyamin Laçin; 2014 Ak Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı, Deniz Kolo: 2014 Ak Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı, Zafer Alkan: 2015 Ak Parti Kocaeli milletvekili aday adayı ve Savaş Özdemir; Ak Parti Gebze ilçe kurucu yönetim kurulu üyesi ve Çayırova belediyesi eski başkan yardımcısı

Ak Parti Çayırova haberimizi masaya yatırdı

Bu haberimizden sonra akşam saatlerinde Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç'ın işyeri olan Fatih Caddesindeki Kahve Deryasında bir araya gelen Başkan Zafer Kılıç, başkan yardımcıları Ekrem Karahan, Turan Kocagöz ve ilçe yöneticisi Murat Kalkan, yukardaki haberimizin de içinde olduğu son bir siyasi durum değerlendirmesi yaptılar..

Haberimiz ile ilgili olarak haberpi.com'a açıklama yapan Zafer Kılıç "Haberinizde ilçe başkan adayuı olarak ön plana çıkardığınız Ekrem Karahan benim siyasi yol arkadaşımdır ve başkanlığa adaylığı kesinlikle söz konusu değildir. Diğer aday adayları da aday değiller" dedi..

Evet fotoğraf karesine de yansıdığı kadarıyla Ekrem Karahan tam da Başkan Zafer Kılıç'ın yanına oturmuş.

Ekrem Karahan sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada "ben kesinlikle Ak Parti Çayırova ilçe başkan aday adayı değilim, ben Zafer Başkanımla birlikte siyasetime devam edeceğim" diyerek adaylık işine nokta koydu..

İŞTE O AÇIKLAMA

Son zamanlarda yerel basında hakkımda çıkan ilçe başkanlığına aday olduğum haberleri asılsızdır. Çayırova'nın çok başarılı, yerel ve genel büyüklerimiz ile uyum içersinde çalışan halkın içinde olan derdiyle dertlenen birlik ve beraberlikten ödün vermeyen bir ilçe teşkilatı ve bu teşkilatın başında layikiyle görevini yerine getiren kardeşim kadar değer verdiğim Zafer Kılıç ile inşallah parti büyüklerimizin de taktiriyle yola devam. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın..

Yola çıktıklarımizi yolda bulduklarimizla değişmeyiz. Cenabı Allah bizi nifak atmaya çalışanlardan uzak eylesin..Durmak yok çalışmaya devam..

Ekrem Karahan


YAZARLAR