İşte o isimlerin Ak Parti'de liste dışı kalmalarının nedeni
Meral Akşener'in danışmanı tutuklandı
İşte listeye giremeyen Bakanlar
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bütün Türkiye bunu konuşuyor

Bütün Türkiye bunu konuşuyor
18.10.2016 / 00:07


HABERPİ.COM- TV8 sunucusu sosyal medyada tt oldu.. Aramızda Kalmasın adlı programda sunucu Funda Özkalyoncu'nun Sabahattin Ali'nin 1943 yılında yayımlanan ve uzun zamandır çok satanlar listesinden inmeyen romanı Kürk Mantolu Madonna kitabını okuduğunu söyledikten sonra  kitaptaki ‘Madonna’yı ünlü müzisyen Madonna olduğunu söyledi ve  yorumları izleyenleri şoke etti. Bu inanılmaz gaf kısa sürede sosyal medyada alay konusu oldu.

YEŞİLÇAY'DAN TOKAT GİBİ YORUM

Sosyal medya üzerinden sunucuya tepki yağarken ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay ise duruma şu yorumu yaptı;Nasıl yalancılar,gözgöre göre yalancılar,gözünün içine baka baka ve ne çoklar @tv8 @AramizdaTV8 Kürk Mantolu Madonna .Sabahattin Ali'ye cevap hakkı doğdu" ve "konuşursam yer yerinden oynar" açıklamalarını sabırsızlıkla bekliyorum'diyerek magazinci Funda Özkalyoncu'nun durumuyla alay etti 

İşte sosyal medya'daki diğer yorumlardan bazıları 

-Madonna doğmadan Kürk Mantolu Madonna kitabını yazan Sabahattin Ali helal olsun be! Bu kadar ileri görüşlülük.. Her fav bir "vayy be"

-Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sanan Funda Özkalyoncu'ya,kilo vermesi için de Ömer Seyfettin'in Diyet kitabını okumasını öneririm.

-Kürk Mantolu Madonna kitabının konusu yanıltıcı çünkü Madonna 2006'dan bu yana kürk giymiyor. Sabahattin Ali'nin daha dikaktli olması lazım.

-TV'da Kürk Mantolu Madonna'daki Madonna'yı Şarkıcı zanneden bir Türk, gelip bana 'vay be güzel türkçe konuşuyorsun tam türk olmuşsun' derse?

-Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonnası'nın şarkıcı Madonna'yı anlattığını sanmak ve üstelik kitabı okudum diyor.


Etiketler:
YAZARLAR