önemli karar
Kocaeli'de şok gelişme
Eski Başbakan tutuklandı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Darıca'nın gündemi Asena ve Nuri Alço

Darıca'nın gündemi Asena ve Nuri Alço
10.10.2016 / 15:18


HABERPİ.COM Bugün gerçekleşen Darıca YarıMaratonu'nda bir çok ünlü isim yer alırken bunlardan en fazla Yeşilçam sinemasında genç kızların gazozuna ilaç katarak yoldan çıkaran rolleri ün yapan Nuri Alço, ünlü dansöz Asena, Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu ve manken Gizem Özdilek dikkat çekti..

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Darıca Kaymakamı Ömer karaman, Asena ve diğer ünlülere maratona katılımlarından dolayı çiçek ve plaket takdiminde bulundular..

Darıca'nın gündemi Asena ve Nuri Alço

Ünlü dansöz Asena ve ünlü kötü karakter artisti Nuri Alço'nun bugün Darıca'ya gelmesi Maratonda tüm dikkatleri onların üzerine çekerken, Darıcalılarda bu iki ünlü isimle fotoğraf çektirmeyi ve Darıca'nın meşhur kafe ve restaurantları da onları mekanlarında ağırlamayı ihmal etmediler..

Öte taraftan merak edilen diğer bir konu ise bu ünlü isimlerin Darıca Maratonunda koşmak için gönüllü olarak mı geldikleri yoksa Darıca Belediyesi ile bir ajans firması arasında yapılan anlaşma gereğince belirli bir ücret mukabilinde mi geldikleri sorusunun cevabı oldu.. 


YAZARLAR