Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında son dakika açıklaması
Emekliye 3 farklı zam formülü
CHP'den Erdoğan'a anında cevap
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gülben Ergen'e tepki yağıyor

Gülben Ergen'e tepki yağıyor
08.07.2016 / 17:25


Hayatını Kanal7'nin eski sunucusu  Erhan Çelik'le birleştiren Gülben Ergen önceki gün Hande Fırat'ı eşiyle birlikte evinde ağırladı. Hande Fırat'ın Gülben Ergen ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşmasıyla olanlar oldu...

 Eğlendikleri dakikadan bir fotoğraf paylaşan Ergen'in ardından Hande Fırat da Instagram'dan bir fotoğraf paylaştı. Kadraja giren şarap şişesine yorum ve tepki yağdı.

ERGEN İÇKİ MASASINI SAKLADI, FIRAT GÖZLER ÖNÜNE SERDİ

Ergen'in paylaştığı fotoğrafta yemek masası görünmezken, Hande Fırat fotoğrafın geniş açısını paylaştığı masa üzerindeki içki şişesini gören hayranları, Ergen'i topa tuttu. Fotoğrafı kesip koymasına sinirlenenler sosyal medyadan ateş püskürdü.

Gülben Ergen, sessiz kalmayı tercih etti..

HACCA GİTMİŞLERDİ

Erhan Çelik ve şarkıcı Gülben Ergen hacca gitmişti. Balayı tatili yerine kutsal topraklara gitme kararı alan çift dini görevlerini yerine getirip hacı olmuştu..


Etiketler:
HABERPİ YORUMLAR
Ahmet: 
"Taşkın"
Şimdi anlamadığım, neden gizlemek zorunda kalıyor, İnsanlar içki içerler, oruç tutmazlar, AK partiye oy verebilirler, haca giderler, sonra tekrar içki içerler. Bunlar kişilerin kendi bileceği işler.
08.07.2016 / 11:12
YAZARLAR