DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÖZENİR'DEN TOPLANTI FİYASKOSU!

ÖZENİR'DEN TOPLANTI FİYASKOSU!
Genel Merkezin ilçe başkan adayı Ekrem Özenir bugün saat 19.30'da Gebze Bahçe restaurantta bir istişare toplantısı yaptı. Eski Yönetim kurulu ve meclis üyelerinin yanısıra mevcut Başkan Yılmaz Bayram ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gebze Belediye Meclis üyelerinin davet edildiği toplantıya, haberpi.com'un dün gece yaptığı habere göre150 kişinin katılması bekleniyorken, bugün Ekrem Özenir bizim yazdığımız rakamı abartılı bulduğunu dile getirerek "80 kişi bekliyoruz" demişti..
16.12.2011 / 14:18


14.12.2011 / 21:59 İŞTE İLK YAYINLADIĞIMIZ TOPLANTI HABERİ

Ve bu akşam gerçekleşen "Ekrem Özenir ismi altında uzlaşma toplantısı"na katılım 48 kişide kaldı..

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ekrem Özenir "Genel Merkezimiz bana bu görev verdi. Bu görevin gereğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız uzlaşma içinde Gebze ilçe yönetimizi oluşturmaktır. Götürebildiğimiz yere kadar götüreceğiz" dedi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in kendi Meclis üyelerinden sadece Nedim Avcı, Faruk Kılıç, Hüseyin Yılmaz, Turan Demirhan ve Resul Tat ile birlikte katıldığı toplantıda konuşan Başkan Köşker "Genel Merkezimin kararıdır. Sonuna kadar destekliyorum Ekrem beyi" mesajını verirken toplantıya diğer katılımcılar ise pek fazla görüş belirtmedi..

Yılmaz Bayram ile yollarını ayırarak, AKP Gebze ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden ve Ekrem Özenir safına katılan sekiz kişinin hazır bulunduğu toplantıya, AKP Gebze kurucularından Metin Gökçe, Halim Turgut ve Yalçın Coştur'un da aralarında olduğu altı kişi katılırken, AKP Kocaeli İl Yönetim Kurulundan ise Ertuğrul Çırak, Yekta Türker, Celal Çelikbilek, Engin Güzel ve Fatih Karadayı katıldı..

48 kişinin katıldığı istişare ve uzlaşı toplantısının beklentinin aksine çok soğuk ve umutsuz bir havada geçtiği dile getirildi..

haberpi/siyasetkulisi 


YAZARLAR