Çayırovaʹda Ödül Töreni Gerçekleştirildi
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
21.04.2014 - 00:45, Güncelleme:
03.09.2022 - 16:01
Çayırovaʹda Ödül Töreni Gerçekleştirildi
Öğrenciler kupa ve madalyalarını Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayaz Gönüldaş’tan aldılar.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Spor Şenliği çerçevesinde 4x100 metre bayrak, 100 metre yarışları, basketbol, voleybol, futbol ve masa tenisi branşlarında yapılan tüm sportif müsabakalarda derece elde eden öğrencilere kupa ve madalyaları protokol üyelerince verildi. Cuma günü Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ödül törenine velilerde katılım gösterdi.
4x100 Metrede Dereceye Giren Okullar;
Küçük Kızlar,
Reysaş Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
İstiklal Ortaokulu
Küçük Erkekler;
Mustafa Necati Ortaokulu
Çayırova İmam Hatip Ortaokulu
Demirsaç Ortaokulu
Yıldız Erkekler
24 Kasım Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
Demirsaç Ortaokulu
Yıldız Kızlar;
24 Kasım Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
İstiklal Ortaokulu
100 Metrede Dereceye Giren Öğrenciler Ve Okulları
Küçük Kızlar;
Yaren Çelik Reysaş Ortaokulu
Öznur Pamuk Mustafa Necati Ortaokulu
Ceren Aktaş Tahsin Tarhan Ortaokulu
Küçük Erkekler;
Burak Özdemir Mustafa Necati Ortaokulu
Y.Emre Kaya Çayırova İmam Hatip Ortaokulu
Kamil Yalçınkaya Reysaş Ortaokulu
Yıldız Kızlar;
Efsanur Şen Mustafa Necati Ortaokulu
Semanur Demir 24 Kasım Ortaokulu
Ecem Direk İstiklal Ortaokulu
Yıldız Erkekler;
Kamuran Özen 24 Kasım Ortaokulu
Sinan Mert Demirsaç Ortaokulu
Murat Doğan Tahsin Tarhan Ortaokulu
Öğrenciler kupa ve madalyalarını Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayaz Gönüldaş’tan aldılar.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Spor Şenliği çerçevesinde 4x100 metre bayrak, 100 metre yarışları, basketbol, voleybol, futbol ve masa tenisi branşlarında yapılan tüm sportif müsabakalarda derece elde eden öğrencilere kupa ve madalyaları protokol üyelerince verildi. Cuma günü Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ödül törenine velilerde katılım gösterdi.
4x100 Metrede Dereceye Giren Okullar;
Küçük Kızlar,
Reysaş Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
İstiklal Ortaokulu
Küçük Erkekler;
Mustafa Necati Ortaokulu
Çayırova İmam Hatip Ortaokulu
Demirsaç Ortaokulu
Yıldız Erkekler
24 Kasım Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
Demirsaç Ortaokulu
Yıldız Kızlar;
24 Kasım Ortaokulu
Mustafa Necati Ortaokulu
İstiklal Ortaokulu
100 Metrede Dereceye Giren Öğrenciler Ve Okulları
Küçük Kızlar;
Yaren Çelik Reysaş Ortaokulu
Öznur Pamuk Mustafa Necati Ortaokulu
Ceren Aktaş Tahsin Tarhan Ortaokulu
Küçük Erkekler;
Burak Özdemir Mustafa Necati Ortaokulu
Y.Emre Kaya Çayırova İmam Hatip Ortaokulu
Kamil Yalçınkaya Reysaş Ortaokulu
Yıldız Kızlar;
Efsanur Şen Mustafa Necati Ortaokulu
Semanur Demir 24 Kasım Ortaokulu
Ecem Direk İstiklal Ortaokulu
Yıldız Erkekler;
Kamuran Özen 24 Kasım Ortaokulu
Sinan Mert Demirsaç Ortaokulu
Murat Doğan Tahsin Tarhan Ortaokulu
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.