Kocaeli Büyükşehir Komisyon ve birlik seçimini yaptı.. İşte o isimler
SPOR
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
14.04.2014 - 08:30, Güncelleme:
03.09.2022 - 16:01
Kocaeli Büyükşehir Komisyon ve birlik seçimini yaptı.. İşte o isimler
HABERPİ.COM- İŞTE GEBZE VE DARICAʹDAN SEÇİLEN İSİMLER- GALERİ İÇİN TIKLAYIN Kocaeli Büyükşehir belediyesi seçimlerden sonra bugün ilk kez toplandı.. ilk toplantıda komisyon ve birlik üyeleri belirlendi.. Gebze ve Darıcaʹdan da 9 isim komisyon ve birliklerde görev aldı..
KOMİSYONLAR
Plan ve Bütçe Komisyonu: Berna Abiş, Cafer Demirbaş, Ergün Kahraman, İrfan Kurt, Bülent Kanca, Hasan Numan Tonka (AK Parti), Dilek Tan (CHP)
İmar ve Bayındırlık Komisyonu:Zekeriya Özak, Mustafa İltekin, Serap Bıçak, Serpil Yılmaz, Selahattin Kabadayıoğlu, Murat Kılıç (AK Parti), Zafer Şimşek (CHP)
Çevre ve Sağlık Komisyonu:Hikmet Tuncay, Fatih Meral, Aykut Boskurt, Yakup Kaya, Recep Özbakır, İsmail Aysu (AK Parti), Erhan Uysal (CHP
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Oya Tunçel, Murat Ölmez, Mustafa Öztürk, Mustafa Tırpan, Fikriye Çelik, Enver Aydemir (AK Parti), Nihat Değer (CHP
Ulaşım Komisyonu: Recai Bayraktar, Metin Söylemez, Sedat Kul, Hikmet Çelebi, Murat Tunç, Ayşe Mamat (AK Parti), Serap Özmen (CHP)
Hukuk Komisyonu: Emine Zeybek, Mehmet Ali Karahasan, Özlem Ekşi Şahinkaya, İrfan Kurt, Ufuk Ekinci, Hikmet Çelebi (AK Parti), İbrahim Karslı (CHP)
İsimlendirme Komisyonu: Aykut Bozkurt, Engin Güzel, Zeki Kurtuluş, Raif Yıldız, Fulya Ebru Önder, Hakan Karakaş (AK Parti), Abdülkadir Honca (CHP)
Engelliler Komisyonu: Orhan Keskin, Ahmet Pehlivan, Hikmet Çelebi, Enver Aydemir, Tuğba Şensoy (AK Parti), Vahit Eryılmaz (MHP), Selahattin Altınkaya (CHP)
Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu: Ayşe Mamat, Tuba Şensoy, Faruk Denli, Fikriye Çelik, Recep Özbakır, Zafer Arat (AK Parti), Engin Taşdemir (CHP
BİRLİKLER
Türkiye Belediyeler Birliği: Nevzat Doğan, Adnan Köşker, Şükrü Karabacak, Mehmet Ellibeş, İsmail Baran, Zekeriya Özak, Mustafa Öztürk, Zafer Arat, Selahattin Altınkaya
Marmara Belediyeler Birliği: Yakup Kaya, Zafer Arat, Engin Taşdemir
Tarihi Kentler Birliği:Serpil Yılmaz, Serap Bıçak, Fulya Ebru Önder, Orhan Tanış
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği:Ayşe Mamat, Ahmet Pehlivan
Türk Dünyası Belediyeler Birliği: Oya Tunçel, Habip Aşı, Murat Sabri Çakır
Kocaeli Fuar Üyeliği:Nevzat Doğan, Aykut Bozkurt, Emine Zeybek, Mehmet Ali Karaaslan, Özlem Ekşi Şahinkaya
Gölcük-Başiskele Termal Turizm Merkez Birliği: Mevlüt Demir, Ahmet Karaaslan, Sedat Kul, Hikmet Tuncay
HABERPİ.COM- İŞTE GEBZE VE DARICAʹDAN SEÇİLEN İSİMLER- GALERİ İÇİN TIKLAYIN Kocaeli Büyükşehir belediyesi seçimlerden sonra bugün ilk kez toplandı.. ilk toplantıda komisyon ve birlik üyeleri belirlendi.. Gebze ve Darıcaʹdan da 9 isim komisyon ve birliklerde görev aldı..
KOMİSYONLAR
Plan ve Bütçe Komisyonu: Berna Abiş, Cafer Demirbaş, Ergün Kahraman, İrfan Kurt, Bülent Kanca, Hasan Numan Tonka (AK Parti), Dilek Tan (CHP)
İmar ve Bayındırlık Komisyonu:Zekeriya Özak, Mustafa İltekin, Serap Bıçak, Serpil Yılmaz, Selahattin Kabadayıoğlu, Murat Kılıç (AK Parti), Zafer Şimşek (CHP)
Çevre ve Sağlık Komisyonu:Hikmet Tuncay, Fatih Meral, Aykut Boskurt, Yakup Kaya, Recep Özbakır, İsmail Aysu (AK Parti), Erhan Uysal (CHP
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Oya Tunçel, Murat Ölmez, Mustafa Öztürk, Mustafa Tırpan, Fikriye Çelik, Enver Aydemir (AK Parti), Nihat Değer (CHP
Ulaşım Komisyonu: Recai Bayraktar, Metin Söylemez, Sedat Kul, Hikmet Çelebi, Murat Tunç, Ayşe Mamat (AK Parti), Serap Özmen (CHP)
Hukuk Komisyonu: Emine Zeybek, Mehmet Ali Karahasan, Özlem Ekşi Şahinkaya, İrfan Kurt, Ufuk Ekinci, Hikmet Çelebi (AK Parti), İbrahim Karslı (CHP)
İsimlendirme Komisyonu: Aykut Bozkurt, Engin Güzel, Zeki Kurtuluş, Raif Yıldız, Fulya Ebru Önder, Hakan Karakaş (AK Parti), Abdülkadir Honca (CHP)
Engelliler Komisyonu: Orhan Keskin, Ahmet Pehlivan, Hikmet Çelebi, Enver Aydemir, Tuğba Şensoy (AK Parti), Vahit Eryılmaz (MHP), Selahattin Altınkaya (CHP)
Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu: Ayşe Mamat, Tuba Şensoy, Faruk Denli, Fikriye Çelik, Recep Özbakır, Zafer Arat (AK Parti), Engin Taşdemir (CHP
BİRLİKLER
Türkiye Belediyeler Birliği: Nevzat Doğan, Adnan Köşker, Şükrü Karabacak, Mehmet Ellibeş, İsmail Baran, Zekeriya Özak, Mustafa Öztürk, Zafer Arat, Selahattin Altınkaya
Marmara Belediyeler Birliği: Yakup Kaya, Zafer Arat, Engin Taşdemir
Tarihi Kentler Birliği:Serpil Yılmaz, Serap Bıçak, Fulya Ebru Önder, Orhan Tanış
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği:Ayşe Mamat, Ahmet Pehlivan
Türk Dünyası Belediyeler Birliği: Oya Tunçel, Habip Aşı, Murat Sabri Çakır
Kocaeli Fuar Üyeliği:Nevzat Doğan, Aykut Bozkurt, Emine Zeybek, Mehmet Ali Karaaslan, Özlem Ekşi Şahinkaya
Gölcük-Başiskele Termal Turizm Merkez Birliği: Mevlüt Demir, Ahmet Karaaslan, Sedat Kul, Hikmet Tuncay
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.