Kınık'tan flaş açıklama
Belediye Başkanı istifa etti
Kılıçdaroğlu Gebze'de
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yalçın Akdoğan: Asıl onursuzluk...

Yalçın Akdoğan: Asıl onursuzluk...
Başbakan Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, BDP ve HDP’lilerin açıklamalarının çözüm sürecine zarar verdiği uyarısında bulunan Akdoğan: Demirtaş provokatör mü? diye sordu
08.06.2014 / 21:02


Başbakan Erdoğan’ın siyasi başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Güneydoğu’da yaşanan asayiş olaylarının ve tahrik edici açıklamaların önemli bir aşamaya gelen çözüm sürecini olumsuz etkilediğini belirterek; Özellikle Selahattin Demirtaş’ın Başbakan'a yönelik sözlerinin sabrın sınırlarını zorluyorladığının altın çizdi.

ASIL ONURSUZLUK BAŞKASININ ÇOCUĞUNU ÖLÜME GÖNDERMEKTİR

Demirtaş’ın “Kimin çocuğu hangi siyasi liderin çocuğu ABD’de okumuşsa onursuzdur. Bu adam Başbakan ve Cumhurbaşkanı olmaya layık değildir” sözlerini eleştiren Akdoğan, “Kimsenin çocuğunu yurtdışında okutması onursuzluk değildir, onursuzluk başkasının çocuğunu ölüme gönderirken sergilenen istismarcı ve samimiyetsiz tutumdur. Eleştirilen de budur. Onursuzluk, çocuğu için gözyaşı döken Kürt anneyi satılmış ilan etmektir. Demirtaş’ın son derece çiğ, yakışıksız ve tahrik edici bir dil kullanmasını kınıyorum” diye konuştu. Gerilim çıkararak ve hakaret ederek göze gireceklerini sananların toplum nezdinde irtifa kaybettiğini ve değersizleştiğini vurgulayan Akdoğan sürece zarar verenlerin millete hesap veremeyeceğini belirtti.(Kaynak: Star)


HABERPİ YORUMLAR
salih taş: 
"en ıyısı"
muhalefet gayet doğru orarak catı adayı arıyor bebce en uygun isim TOBB başkanı sn Rıfat hisarcıklıoglu
07.06.2014 / 12:52
YAZARLAR