İşte Cumhurbaşkanına hakaret suçlusu sayısı
MHP 152 belediye başkan adayını daha açıkladı
Binali Yıldırım'dan sürpriz davet
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Darıcalı Mucit Türkiye gündeminde!

Darıcalı  Mucit Türkiye gündeminde!
Gökmen Güler, şerit değiştirirken sensörlü araba ve yorulduğunda, teknik olarak sıkıntı yaratmadan diğer şoförün devreye girdiği çift direksiyonlu araba modeli geliştirdi.
05.06.2014 / 20:22


Darıca’da düzenlenen Darıca Gökkuşağı Bilim Şenliğinde okullar tarafından sergilenen ve birbirinden ilginç projeler vatandaşların ilgisini çekerken, özellikle Namık kemal İlköğretim okulu öğrencileri ilginç projeleri ile dikkat çekiyor.

ISIRGAN OTU İLE DOMATES

Namık kemal İlköğretim Okulu, 4 sınıf öğrencileri Gözde Veziroğlu, Merve Güneş ve Emir Arslan Sensörlü çöp kutusu ile dikkatleri çekerken, 3 sınıf öğrencileri Elif Uzun ve Andaç Uysal ise ısırgan otu ile yetiştirilen domatesle çıktılar sergiye. Isırgan otu suyu ile yetiştirilen domatesin hem canlı hem de iri olduğunu ileri sürdüler.

ÇİFT DİREKSİYONLU ARABA

ÖĞRETMEN Şevket Atalay’ın başındaki 2 sınıf öğrencisi Gökmen Güler ise, şerit değiştirirken sensörlü araba ve yorulduğunda, teknik olarak sıkıntı yaratmadan diğer şoförün devreye girdiği çift direksiyonlu araba modeli geliştirdi.


HABERPİ YORUMLAR
ayşemm: 
"darıca"
Dahi çocugumuz darıcalı ve darıca namık kemal ilkokulu öğrencisi ama gebzeli olmuş her nedense. hala kurtulamadık gebze baskısından
04.06.2014 / 14:12
YAZARLAR